Alapítványi pályázat-eredmény

A Bánffy Katalin–Varga Katalin Alapítvány kuratóriuma pályázatot hirdet a Varga Katalin Gimnázium diákjai és pedagógusai számára a 2019. február 1 – 2019. szeptember 30-ig terjedő időszakra.

A jelzett időszakban kiosztható támogatás összesen 500. 000 (ötszázezer) Ft.

A pályázatok benyújtási határideje: 2019. január 25. péntek 12 óra.

A pályázatok elbírálása: 2019. 01. 30. szerda 15,30

Fontos tudnivaló:

Az elnyert támogatás kifizetése csak a Bánffy Katalin – Varga Katalin Alapítvány nevére kiállított számla ellenében lehetséges! Az elnyert támogatással 2019. szeptember 30-ig kell elszámolni az Alapítványnak. Amennyiben az elnyert támogatást nem használják fel a pályázati időszakban, akkor a pénz a későbbiekben már nem fizethető ki.

Pályázati űrlapokat a gimnázium titkárságán lehet kérni.

A pályázat eredménye