Alapítványi pályázat-Kuratóriumi döntés

Kuratóriumi döntés

A Bánffy Katalin–Varga Katalin Alapítvány kuratóriuma pályázatot hirdet a Varga Katalin Gimnázium diákjai és pedagógusai számára a 2020. február 1 – 2020. szeptember 30-ig terjedő időszakra.

A jelzett időszakban kiosztható támogatás összesen 600. 000 (hatszázezer) Ft.

A pályázatok benyújtási határideje: 2020. január 27. hétfő 12 óra.

A pályázatok elbírálása: 2020. 01. 29. szerda 15,30

Fontos tudnivaló:

Az elnyert támogatás kifizetése csak a Bánffy Katalin – Varga Katalin Alapítvány nevére kiállított számla ellenében lehetséges! Az elnyert támogatással 2020. szeptember 30-ig kell elszámolni az Alapítványnak. Amennyiben az elnyert támogatást nem használják fel a pályázati időszakban, akkor a pénz a későbbiekben már nem fizethető ki.

Pályázati űrlapokat a gimnázium titkárságán lehet kérni.