8. osztályosok beiratkozása

2020. 06. 24.
Szerda

8.00 – 9.B osztály
( o.f. Szegedi György) – Történelem terem  (I. emelet)

9.00 – 9.C osztály
( o.f. Göröcs Edit ) – Földrajz terem (I. emelet)

10.00 – 9.D osztály
( o.f. Ferenczi Nikoletta) – Rajz terem (földszint)

11.00 – 9.AJTP osztály
( o.f. Kedves Mónika ) –Társalgó terem (földszint)

11.00 – 9.A osztály
( o.f. Nagy István ) – Történelem terem  (I. emelet)

Aki kollégiumot igényelt az A, B, C, D osztályokból, az Ének  terembe menjen egyeztetni a kollégium képviselőjével.

Az Ének teremben lehet befizetni a DSE, a diák-önkormányzati tagsági díjat, iskolai póló-, sál / nyakkendő árát.

A 10/2020.(V.29.) EMMI határozat értelmében lehetőség van a középfokú iskolába elektronikus úton is beiratkozni. Ehhez a Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi Alaprendszer (KRÉTA) e-Ügyintézés felületén 2020. június 15-től lehetőséget biztosít a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével. Az adatok elektromos úton megküldésének határideje 2020.06.24. Amennyiben a szülő vagy a törvényes képviselő a rendelkezésre álló időben a KRÉTA használatával nem tudja megküldeni a beiratkozáshoz szükséges adatokat, akkor a 2020/2021. tanév első tanítási napján azokat bemutatja az iskolában. A diákigazolvány igénylésére vonatkozó kérelmet (beleértve a NEK adatlapot) a beiratkozást követően későbbi időpontban is be lehet nyújtani.

2020. 06. 04.

Titkárság