Pályázat szolnoki diákok számára

Ebben az évben újra lehetőség nyílik a szolnoki, középfokú oktatási intézményben tanuló diákok kiemelkedő tanulmányi eredményének elismerésére.

Az oldalról letölthető a Szolnok Városi Középiskolai Ösztöndíj módosított pályázati felhívása valamint a pályázathoz kapcsolódó többi dokumentum.

Ezek a dokumentumok letölthetők az info.szolnok.hu/palyazatok-m220/szolnok-megyei-jogu-varos-kozgyulese-oktatasi-kulturalis-es-ifjusagi-bizottsaganak-palyazati-felhivasa-szolnok-varos-kozepiskolai-osztondijara-n10661 honlapról is, továbbá ingyenesen beszerezhetők a Szolnok Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Oktatási, Kulturális és Sport Osztályán, vagy az Ügyfélszolgálati Irodáján (Szolnok, Kossuth tér 9.)