Alapítványi pályázat

A Bánffy Katalin–Varga Katalin Alapítvány kuratóriuma pályázatot hirdet

a Varga Katalin Gimnázium diákjai és pedagógusai számára

a 2021. február 1 – 2021. szeptember 30-ig terjedő időszakra.

A jelzett időszakban kiosztható támogatás összesen 650. 000 (hatszázötvenezer) Ft.

A pályázatok benyújtási határideje: 2021. február 8. hétfő 12 óra.

A pályázatok elbírálása: 2021. 02. 10. szerda 15,30

Fontos tudnivaló:

Az elnyert támogatás kifizetése csak a Bánffy Katalin – Varga Katalin Alapítvány nevére kiállított számla ellenében lehetséges! Az elnyert támogatással 2021. szeptember 30-ig kell elszámolni az Alapítványnak. Amennyiben az elnyert támogatást nem használják fel a pályázati időszakban, akkor a pénz a későbbiekben már nem fizethető ki.

A pályázati űrlapot innen lehet letölteni, vagy a gimnázium titkárságán lehet kérni.