Versenyeredmények 2016/2017

Tanulmányi és művészeti versenyek

Sporteredmények

Nyelvi- nemzetközi versenyek

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
4 for Europe EU vetélkedő regionális döntőbe jutott Ahmad Sára 11. C Koller Beáta
4 for Europe EU vetélkedő regionális döntőbe jutott Korsós Noémi 11. C Koller Beáta
4 for Europe EU vetélkedő regionális döntőbe jutott  Kókai Gábor 11. C Koller Beáta
4 for Europe EU vetélkedő regionális döntő 7. helyezés Papp Róbert 11.C Koller Beáta
Megyei németverseny II. kategória 6-7. helyezés Rigó Eszter 10. D Tóka Márta
Megyei németverseny II. kategória 5. helyezés Jekő Kata 10. C Tóka Márta
Megyei németverseny III. kategória 4. helyezés Hegedűs Zsanett 10. B Pélyi Erika
Megyei németverseny III. kategória 8. helyezés Csécsei Zsanett 10. B Pélyi Erika
Megyei németverseny III. kategória 10. helyezés Kiss Benedek 10. C Boros Anita
Concours de Mardi gras vetélkedő, Chansons kategória 3. helyezés Guba Gerda, Smatana Alfréd 11. D Csiffáryné Fegecs Nóra
Modell Európa Parlament (MEP) szegedi nemzeti ülés nemzetközi MEP-re kijutott Medvegy Gábor 9. C Koller Beáta
Modell Európa Parlament (MEP) szegedi nemzeti ülés nemzetközi MEP-re kijutott Kókai Gábor 11. C Koller Beáta
Modell Európa Parlament (MEP) szegedi nemzeti ülés nemzetközi MEP-re kijutott Kozma Gábor 10. C Koller Beáta
Modell Európa Parlament (MEP) szegedi nemzeti ülés nemzetközi MEP-re kijutott Nedbalek Örs 10. C Koller Beáta
Modell Európa Parlament (MEP) szegedi nemzeti ülés nemzetközi MEP-re kijutott Telek Dominik 9. C Koller Beáta
Megyei franciaverseny 1. helyzezés Fábián Blanka 10. C Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 2. helyezés Bischof Anna 10. D Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 6. helyezés Józsa Virág 10. B Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 11. helyezés Zagyva Renáta 10. B Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 7. helyezés Mózes Cintia 10. E Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 5. helyezés Turcsányi Máté 10. B Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 6. helyezés Ádám Gréta 10. D Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 10. helyezés Csiffáry Ábel 10. C Félegyházi-Török Ágnes
“Verssel dallal” francia nyelvű versmondó- és dalverseny 3. helyezés Guba Gerda 11. D (Gitáron közreműködött: Szmatana Alfréd 11.D) Csiffáryné Fegecs Nóra
Festival de Mardi Gras: Vörösmarty Mihály Gimnázium, Budapest (országos verseny) 3. helyezés Guba Gerda 11. D (Gitáron közreműködött: Szmatana Alfréd 11.D) Csiffáryné Fegecs Nóra
Concours de la chanson franҫaise: Budapesti Francia Intézet (országos verseny) “Legígéretesebb tehetség” cím Guba Gerda 11. D (Gitáron közreműködött: Szmatana Alfréd 11.D) Csiffáryné Fegecs Nóra

Magyar nyelv és irodalom, művészetek

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Irodalom OKTV 16. helyezés Munkácsi Boglár 11. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTV 6. helyezés Sipos Adrienn 11. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTV 13. helyezés Soltész Daniella  12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Megyei irodalomverseny döntőbe jutott Varga Gréta 11. B Jenei Gyula
Megyei irodalomverseny döntőbe jutott Munkácsi Boglár 11. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Ádámok és Évák, a világ meséi előadás, Szigligeti Színház legjobb női mellékszereplő Soltész Daniella 12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna, Molnárné Büttner Mária
Ádámok és Évák, a világ meséi előadás, Szigligeti Színház Legszebben beszélő férfi szereplő Anda Dávid 12. B Kovácsné Boross Zsuzsanna, Molnárné Büttner Mária
Ádámok és Évák, a világ meséi előadás, Szigligeti Színház A legkimunkáltabb előadás díja Varga Katalin Gimnázium diákszínpada Kovácsné Boross Zsuzsanna, Molnárné Büttner Mária
Arany János balladamondó verseny döntőbe jutott Soltész Daniella 12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Megyei rajzverseny színes csendélet kategória 2. helyezett Négyesi Nóra 11. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny csendéletrajz  kategória 2. helyezett Parag Soma 11. D Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny portré kategória 2. helyezett Líbor Dános 10. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezett Fodor Melinda 12. A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, novella 1. helyezett Fodor Melinda 12. A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, interjú 1. helyezett Kánya Zoltán 11. A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezett Rábai Melinda 9. A Méri Judit
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezett Gy. Molnár Gréta 9. A Méri Judit
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezett Kóródi Viola 9. AJTP Méri Judit
Tömörkény alkotói pályázat, vers 2. helyezett Keserű Nikolett 12. A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 2. helyezett Lakatos Letícia 9. A Méri Judit
Tömörkény alkotói pályázat, novella 2. helyezett Deák Gabriella 11. A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, mese 2. helyezett Kökény Réka 9. AJTP Méri Judit
AJTP iskolák Szilencium magyar versenye döntőbe jutott Nagy Katalin 9. AJTP Nagy István
Méri Judit
“Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny megyei 2. helyezés Rontó Nikolett 10. C Jenei Gyula
“Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny megyei 4. helyezés Korsós Blanka 10. E Jenei Gyula
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja fődíj 9. AJTP Művészeti munkaközösség
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, csoportos ének arany 9. AJTP Méri Judit
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, versmondás ezüst Szirtes Dávid 9. AJTP Méri Judit
Nagy István
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, versírás ezüst Mazzone Claudia 9. AJTP Méri Judit
Nagy István
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, egyéb kategória ezüst Szirtes Dávid
Sárosi Máté 9. AJTP
Barnáné Bende Andrea
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, képzőművészet bronz Szabó Bernadett 9. AJTP Góczáné Zsemberi Hajnalka
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, versírás bronz Szabó Bernadett 9. AJTP Méri Judit
Nagy István
AJTP iskolák pécsi művészeti fesztiválja, regényrészlet különdíj Berta Tímea 9. AJTP Méri Judit
Nagy István

Történelem-társadalomismeret

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
1956-os Szolnok helytörténeti verseny 3. helyezés Kókai Gábor
Králik Jázmin
Gúth Krisztina
Kiszely Karola
Papp Róbert 11. C
Szegedi György
Megyei történelemverseny 9. helyezés Réz Gabriella 12. C Koller Beáta
Megyei történelemverseny 9. helyezés Dankó Dea Dominika 11. B Szabó Anita
Megyei történelemverseny 6. helyezés Papp Róbert 11. C Szegedi György
Savaria országos történelemverseny (megyei) 11. helyezés Fülöp Dénes Bence 10. B Legeza Éva
Savaria országos történelemverseny (megyei) 4. helyezés Tóth Attila Mártk 10. B Legeza Éva
“A kezek összeérnek” AJTP országos történelemverseny 1. helyezés Molnár István 9. A Barnáné Bende Andrea
“A kezek összeérnek” AJTP országos történelemverseny 3. helyezés Bognár Donát 10. A Kovácsnél Boross Zsuzsanna
Kedvenc városom Szolnok, várostörténeti vetélkedő 4. helyezés Bozsó Alexandra
Lévai Dorina
Nagy Liza
Nagy Milán
Vachal Krisztina 9. D
Berecz Krisztián
Koller Beáta
Kedvenc városom Szolnok, várostörténeti vetélkedő 8. helyezés Borsi Rebeka
Juhász Máté
Kovács Ádám
Parag András
Szegedi Tamás 9. D
Berecz Krisztián
Koller Beáta

Matematika-fizika-informatika
A 2016-ban érettségiző, BME-n tanuló diákjaink az őszi matematika felmérő dolgozatukat kiemelkedő eredménnyel írták meg. Az erről szóló gratuláló levelet itt olvashatják.

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KöMaL
matematika C verseny
13. helyezett  Fülöp Ágota 11.C  Baloghné Cseh Judit
KöMaL
matematika C verseny
15. helyezett  Szajkó Gréta 11.C  Baloghné Cseh Judit
KöMaL
matematika C verseny
26. helyezett   Nagy Csaba Jenő 9.C  Baloghné Cseh Judit
KöMaL
fizika P verseny
23. helyezett  Tóth Bence 11.B  Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 16. helyezés  Gál Bence 9. B  Baloghné Cseh Judit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 17. helyezés Juhász Nelli 9. B  Baloghné Cseh Judit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 18. helyezés Szajkó Adél 9. C  Baloghné Cseh Judit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 22. helyezés  Medvegy Gábor 9. C  Baloghné Cseh Judit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 31. helyezés  Patai Benedek 9. C  Baloghné Cseh Judit
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 7. helyezés  Turcsányi Máté 10. B Győry Zsuzsanna
Kockakobak matematikaverseny É-A regionális döntő 12. helyezés  Lipták Gergő 10. B Győry Zsuzsanna
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny regionális döntőbe jutott Csécsei Zsanett 10. B  Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny regionális döntőbe jutott Kis Kristóf 10. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Matematika OKTV II. fordulóba jutott Agócs Katinka 11. B  Mohácsi Ottó
Matematika OKTV II. fordulóba jutott Farkas Lilla 11. B  Mohácsi Ottó
Matematika OKTV II. fordulóba jutott Nagy Lajos Adolf 11.C  Baloghné Cseh Judit, Nagy Tibor
Megyei matematikaverseny 6. helyezés Bakos Brendon András 9. D Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematikaverseny 4. helyezés Csata Viktória 9. B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny 27. helyezés Kertész Tamás Péter 9. C  Nagy Tibor
Megyei matematikaverseny 18. helyezés Kovács Adél 9. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 9-10. helyezés Gál Bence 9. B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny 13. helyezés Oláh Zsófia 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Megyei matematikaverseny 20-21. helyezés Kontra Kitti Virág 9. D Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematikaverseny 22.helyezés Balogh Adrienn 9. B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny 1. helyezés Kiss Benedek 10. C Molnár László
Megyei matematikaverseny 9. helyezés Jekő Kata 10. C Molnár László
Megyei matematikaverseny 7. helyezés Gyöngyösi Krisztián Zoltán 10. C Molnár László
Megyei matematikaverseny 1. helyezés Lipták Gergő 10. B  Baloghné Cseh Judit, Győri Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 6. helyezés Líbor Dános 10. B Győri Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 5. helyezés Kucsa Helga 10. B Győri Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 3. helyezést Nagy Lajos Adolf 11. C  Baloghné Cseh Judit, Nagy Tibor
Megyei matematikaverseny 1. helyezés Agócs Katinka 11. B Mohácsi Ottó
Megyei matematikaverseny 5. helyezés Pénzes István Dániel 11. D Deákné Longauer Adél
Megyei matematikaverseny 10. helyezés Farkas Lilla 11. B  Mohácsi Ottó
Megyei matematikaverseny 4. helyezés Veres Anna 12. D Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny 11. helyezés Kiss Renátó Mihály 12. A Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny 12. helyezés Tóth Bence 12. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 5-6. helyezés Paróczai György János 12. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 13. helyezés Fenyvesi Zsuzsanna 12. A Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny 16-17. helyezés Zsólyomi Dóra 12. A Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny 14-15. helyezés Danyi Bernadett 12. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny 20-21. helyezés Csomós Ágota 12. D Bíró Ágnes
Bolyai matematika csapatverseny, regionális döntő 8. helyezés Medvegy Gábor, Székelyhidi Klára
Kertész Tamás Péter Kézsmárki Napsugár 9. C
Baloghné Cseh Judit, Nagy Tibor
Arany Dániel országos matemaiikaverseny II. fordulóba jutott Bali Zóra 9. b Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Gál Bence 9  B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Fekete Bence 9. B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Bali Milán 9. B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Csata Viktória 9. B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Iványi Petra 9. B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Gulyás Dániel 9. B Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Szajkó Adél 9  C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Székelyhidi Klára 9. C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Oláh Zsófia 9  D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Tóth Gréta 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Kovács Adél 9. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Arany Dániel országos matematikaverseny II. fordulóba jutott Herkely Anna 9. C Nagy Tibor
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 4. helyezés Bali Zóra 9. B Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 11. helyezés Szajkó Adél 9. C Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 3. helyezés Csécsei Zsanett 10. B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 8. helyezés Hegedűs Zsanett 10. B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 9. helyezés Turcsányi Máté 10. B Győry Zsuzsanna
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 14. helyezés Nagy Kristóf 10. C Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 2. helyezés Tószegi Fanni 11. C Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 4. helyezés Agócs Katinka 11. B Mohácsi Ottó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei 7. helyezés Nagy Lajos Adolf 11. C Nagy Tibor
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny megyei 5. helyezett Bali Milán 9.B Baloghné Cseh Judit
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulóba jutott Lipták Gergő 10.B Balogh Béla
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulóba jutott Turcsányi Máté 10.B Balogh Béla
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulóba jutott Nedbalek Örs 10.C Nagy Tibor
Holló András megyei fizikaverseny 1. helyezés Lipták Gergő 10. B Balogh Béla
Holló András megyei fizikaverseny 2. helyezés Turcsányi Máté 10. B Balogh Béla
Holló András megyei fizikaverseny 5. helyezés Tószegi Fanni 11. C Nagy Tibor
Holló András megyei fizikaverseny 4. helyezés Veres Anna 12. D Balogh Béla
Holló András megyei fizikaverseny 5. helyezés Tóth Bence 12. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Kenguru Matematikaverseny megyei 2. helyezés Székelyhidi Klára 9.C Baloghné Cseh Judit
AJTP iskolák országos matematikaversenye 8-12. helyezés Rideg Petra 11. A Deákné Longauer Adél
AJTP iskolák országos matematikaversenye 20-21. helyezés Polák Zsófia 11. A Deákné Longauer Adél
AJTP iskolák országos matematikaversenye 8. helyezés Kiss Renátó 13. A Bíró Ágnes
Medve matematikaverseny regionális (I. helyezés) országos döntőbe jutottak Ádám Richárd 10. B
Kecskeméti Kitti 10. B
Hegedűs Zsanett 10. B
Bíró Ágnes
Baloghné Cseh Judit
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Pénzsztár csapatverseny megyei I. helyezés, regionális 4. helyezés Fenyvesi Zsuzsanna
Harcsa Noémi
Kiss Renátó
Szappanos Ádám 12.A
Deákné Longauer Adél

 

Biológia-kémia-földrajz-természetismeret

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei I. helyezés Boros Klaudia Mónika
Récsányi Emese 9. D
Földrajz OKTV 14. helyezés Sós Dániel 12. D  Berecz Krisztián
 Mentovich AJTP országos természetismereti verseny  döntőbe jutott  Molnár István 9. A  Kedves Mónika
 Mentovich AJTP országos természetismereti verseny  döntőbe jutott  Kovács Annamária 9. AJTP  Kedves Mónika
Kémia OKTV  II. fordulóba jutott Tóth György Bence 12. B  Kedves Mónika
 Biológia OKTV II. fordulóba jutott  Veres Anna 12. D  Berecz Krisztián
 Curie kémia emlékverseny területi döntőbe jutott omján Judit Alexandra 9. A Igrínyi Krisztina
 Curie kémia emlékverseny területi döntőbe jutott Farkas Rebeka 10. C Igrínyi Krisztina
 Curie kémia emlékverseny területi döntőbe jutott Jekő Kata 10. C Igrínyi Krisztina
 Curie kémia emlékverseny területi döntőbe jutott Márki Réka 10. D Igrínyi Krisztina
 Curie kémia emlékverseny területi döntőbe jutott Verba Adrienn 12. D Igrínyi Krisztina
 Irinyi János kémiaverseny megyei döntőbe jutott Göblyös Barbara 9. D Kedves Mónika
Kovács János országos középiskolai földrajzverseny 10. helyezés Kántor Petra 12. B Berecz Krisztián
Kovács János országos középiskolai földrajzverseny 3. helyezés Sós Dániel 12. D Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 6. helyezett Bakos Brendon András 9. D Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 7. helyezett Medvegy Gábor 9. C Győry Zsuzsanna
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 8. helyezett Bóné Andrea Dorottya 10. C Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 5. helyezett Nedbalek Örs 10. C Berecz Krisztián

Egyéb versenyek

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Országos Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa, kerékpár 2. helyezés Bajzáth Márton 11. A
Országos Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa, csapat 3. helyezés Bajzáth Márton 11. A