Tanáraink

2017/2018

 

Fénykép Név Szak E-mail
Molnár László Molnár László
igazgató
Szolnok Város Pedagógiai Díja 2013
mesterpedagógus
matematika, fizika,
sportmenedzser,
szakvizsgázott
 molnar@varga-szolnok.sulinet.hu
molnar.laszlo@vargaszolnok.hu
Dr. Nagy Béla
igazgatóhelyettes
mesterpedagógus-kutató tanárApáczai Csere János-díjas pedagógus
biológia, kémia
a biológia tudomány kandidátusa,
szakvizsgázott
 dr.nagy.bela@vargaszolnok.hu
Szabó Anita Szabó Anita
igazgatóhelyettes
mesterpedagógus-szaktanácsadó
a Vargánya Diákalapítvány kuratóriumának elnöke
történelem, filozófia, orosz nyelv,
szakvizsgázott
 szabo.anita@vargaszolnok.hu
Szalai Rozina Abonyiné Szalai Rozina
Apáczai Csere János-díj 2013
fejlesztőpedagógus
szakvizsgázott
 abonyine.szalai.rozina@vargaszolnok.hu
Balogh Béla Balogh Béla fizika, kémia,
szaktárgyát angol nyelven oktató tanár
 balogh.bela@vargaszolnok.hu
Baloghné Cseh Judit matematika, fizika,
szaktárgyát angol nyelven oktató tanár
 baloghne.cseh.judit@vargaszolnok.hu
Banczik Marianna
a 10. C osztályfőnök
a testnevelés munkaközösség vezetője
mesterpedagógus
testnevelés, orosz nyelv, gyógytestnevelés,
szakvizsgázott
 banczik.marianna@vargaszolnok.hu
Bánhegyesi Anikó Bánhegyesi Anikó
a 9. D osztályfőnöke
ifjúságvédelmi felelős
angol nyelv
szakvizsgázott
 banhegyesi.aniko@vargaszolnok.hu
Barnáné Bende Andrea Barnáné Bende Andrea
a 11.A  osztályfőnöke
kórusvezető
a történelem munkaközösség vezetője
2003 Pro Talento díj
2008
Oktatási és Kulturális Minisztérium Miniszteri Elismerő Oklevél
ének-zene, történelem  barnane.bende.andrea@vargaszolnok.hu
Berecz Krisztián Berecz Krisztián
a 10. B osztályfőnöke
földrajz, biológia  berecz.krisztian@vargaszolnok.hu
 Bíró Ágnes matematika, fizika, mentálhigiénia  biro.agnes@vargaszolnok.hu
Boros Anita Boros Anita
német nyelv, orosz nyelv,
szakfordító
 boros.anita@vargaszolnok.hu
Bujáki Judit angol nyelv  bujaki.judit@vargaszolnok.hu
Csiffáryné Fegecs Nóra francia nyelv  csiffaryne.fegecs.nora@vargaszolnok.hu
Deákné Longauer Adél Deákné Longauer Adél
a 9. B osztályfőnöke
a matematika-informatika munkaközösség vezetője
matematika, fizika, számítástechnika,
szakvizsgázott
 deakne.longauer.adel@vargaszolnok.hu
Félegyházi-Török Ágnes Félegyházi – Török Ágnes
a 11.C osztályfőnöke
angol nyelv, francia nyelv  felegyhazi-torok.agnes@vargaszolnok.hu
Fekete Józsefné angol nyelv  fekete.jozsefne@vargaszolnok.hu
   Ferenczi Nikoletta
DÖK felelős
német nyelv  ferenczi.nikoletta@vargaszolnok.hu
Góczáné Zsemberi Hajnalka
a 12. D osztályfőnöke
 Pro Talento díj 2010
rajz, matematika  goczane.zsemberi.hajnalka@vargaszolnok.hu
Győry Zsuzsanna
a 9 AJTP  osztályfőnöke
matematika, földrajz  gyory.zsuzsanna@vargaszolnok.hu
Emily Kate Handler
angol nyelvi lektor
angol nyelv  emily.kate.handler@vargaszolnok.hu
Igrinyi Krisztina Igrinyi Krisztina
mesterpedagógus
a természettudományi laboratórium vezetője
kémia, biológia,
szakvizsgázott
 igrinyi.krisztina@vargaszolnok.hu
Jenei Gyula Jenei Gyula
JNKSZ Megye Prima-díj 2009
Szolnok Város Kulturális Díja 2012
Magyar Bronz Érdemkereszt polgári tagozat 2015
magyar nyelv és irodalom  jenei.gyula@vargaszolnok.hu
Jeneine Jeneiné Fekete Marianna
a 12. C osztályfőnöke;
a természettudományi laboratórium vezető-helyettese
biológia, angol nyelv,
szakvizsgázott
 jeneine.fekete.marianna@vargaszolnok.hu
Kassainé Mrena Judit Kassainé Mrena Judit
könyvtáros
informatikus könyvtáros, magyar nyelv és irodalom  kassaine.mrena.judit@vargaszolnok.hu
Kedves Mónika Kedves Mónika
a 11.D osztályfőnöke
a Közalkalmazotti Tanács tagja
biológia, kémia,
szakvizsgázott
 kedves.monika@vargaszolnok.hu
Kéri Judit Kéri Judit
a 9. C osztályfőnöke
az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
angol nyelv, orosz nyelv keri.judit@vargaszolnok.hu
Kiss Éva
DSE elnök
testnevelés sulyosne.kiss.eva@vargaszolnok.hu
Kiss László
mesterpedagógus-szakértő
matematika, fizika, informatika,
szakvizsgázott
 kiss.laszlo@vargaszolnok.hu
Kissne Nagy Eva Dr. Kissné Nagy Éva
AJTP programfelelős,
a Közalkalmazotti Tanács elnöke,
a magyar munkaközösség vezetője
Teleki Blanka díj 2010
magyar nyelv és irodalom, történelem  dr.kissne.nagy.eva@vargaszolnok.hu
Kissné Rákóczi Zsuzsanna
a Közalkalmazotti Tanács tagja
matematika, fizika, informatika  kissne.rakoczi.zsuzsanna@vargaszolnok.hu
 Koller Beáta történelem, angol nyelv,
szaktárgyát angol nyelven oktató tanár
 koller.beata@vargaszolnok.hu
 Konkoly Katalin német nyelv, orosz nyelv, francia nyelv konkoly.katalin@vargaszolnok.hu
Boross Zsuzsa Kovácsné Boross Zsuzsanna
12. A osztályfőnöke
mesterpedagógus-szaktanácsadó
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Díj  2017
magyar nyelv és irodalom, történelem,
drámapedagógus
szakvizsgázott
 kovacsne.boross.zsuzsanna@vargaszolnok.hu
 Legeza Éva

magyar nyelv és irodalom, történelem, pedagógia,
EU szakértő
szakvizsgázott,
tankönyvszakértő
 legeza.eva@vargaszolnok.hu
MeriJudit  Méri Judit
a 10. A osztályfőnöke
magyar nyelv és irodalom, rajz  meri.judit@vargaszolnok.hu
Mizere Zsuzsa
a 12. B osztályfőnöke;
angol nyelv, német nyelv  mizere.zsuzsa@vargaszolnok.hu
Muhari Éva Muhari Éva
az angol  nyelvi munkaközösség vezetője
minőségügyi vezető
mesterpedagógus
Szolnok Város Pedagógiai Díja 2009
angol nyelv, magyar nyelv és irodalom,
szakvizsgázott,
tankönyvszakértő
 muhari@varga-szolnok.sulinet.hu
 muhari.eva@vargaszolnok.hu
Nagy Istvan Nagy István
magyar nyelv és irodalom  nagy.istvan@vargaszolnok.hu
Ericsson díj Nagy Tibor
Pro Talento díj 2014
Ericsson díj 2016
matematika, fizika, technika,
szaktárgyát angol nyelven oktató
 nagy.tibor@vargaszolnok.hu
Pélyi Erika Pélyi Erika
a 9. A osztályfőnöke,
a  művészeti munkaközösség vezetője
német nyelv, média,
szakvizsgázott
 pelyi.erika@vargaszolnok.hu
Péter Judit Péter Judit
iskolapszichológus
pszichológus,
pszichológia szakos tanár
 peterjudit@varga-szolnok.sulinet.hu
 peter.judit@vargaszolnok.hu
Podoroga Szvetlana testnevelés, gyógytestnevelés  podoroga.szvetlana@vargaszolnok.hu
Kántor Maria Rozsnyainé Kántor Mária matematika, fizika  rozsnyaine.kantor.maria@vargaszolnok.hu
Diana Senechal
angol nyelvi lektor
angol nyelv  diana.senechal@vargaszolnok.hu
Szabó Gyöngyi Szabó Gyöngyi
a 12. E osztályfőnöke
biológia, földrajz, pedagógia, biológia szakfordító,
szaktárgyát angol nyelven tanító tanár
 szabo.gyongyi@vargaszolnok.hu
 Szegedi György
a 11. B  osztályfőnöke
Bánffy Katalin-Varga Katalin Alapítvány Kuratóriumának az elnöke
történelem,
szakvizsgázott
 szegedi.gyorgy@vargaszolnok.hu
Szegedi Zsolt Szegedi Zsolt
a 10. D osztályfőnöke
testnevelés  szegedi.zsolt@vargaszolnok.hu
Szécsiné Festő – Hegedűs Margit
a természettudományi munkaközösség vezetője
 Pro Talento díj 2002
matematika, fizika, informatika,
szakvizsgázott
 szecsine.festo-hegedus.margit@vargaszolnok.hu
Szűcs Nándor László angol nyelv, történelem, földrajz,
tantárgyát angol nyelven tanító tanár
 szucs.nandor.laszlo@vargaszolnok.hu
TokaMarta Tóka Márta
a 2. idegen nyelv munkaközösség vezetője
magyar nyelv és irodalom, német nyelv és irodalom, általános nyelvészet, tanulásmódszertan, szakvizsgázott  toka.marta@vargaszolnok.hu
Tóth János testnevelés toth.janos@vargaszolnok.hu
Tóthné Zoboki Gabrilla Tóthné Zoboki Gabriella angol nyelv, magyar nyelv és irodalom  tothne.zoboki.gabriella@vargaszolnok.hu
Varga Ilona Varga Ilona
angol nyelv, orosz nyelv,
szakvizsgázott
 varga.ilona@vargaszolnok.hu
Véninger Éva magyar nyelv és irodalom, angol nyelv  veninger.eva@vargaszolnok.hu