Versenyeredmények 2017/2018

Sporteredmények
Matematika – fizika – kémia – biológia – földrajz

 

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KÖMAL Matematikaverseny (2016/2017) K-jelű gyakorlatok 8-10. helyezés  Nagy Csaba Jenő 10.C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2016/2017) K-jelű gyakorlatok  9. helyezés  Székelyhidi Klára 9.C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2016/2017) K-jelű gyakorlatok  9. helyezés  Paróczai Anett 9.B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
 KÖMAL Matematikaverseny (2016/2017) C-jelű gyakorlatok  3. helyezés  Agócs Katinka 11.B Baloghné Cseh Judit, Mohácsi Ottó
 KÖMAL Fizikaverseny (2016/2017) P-jelű gyakorlatok  17. helyezés  Tóth Bence 12.B  Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
AJTP iskolák Mentovich országos természetismereti versenye döntőbe jutott Kökény Réka 9. A  Kedves Mónika
 AJTP iskolák Mentovich országos természetismereti versenye döntőbe jutott Kovács Annamária 9. A  Kedves Mónika
 AJTP iskolák Mentovich országos természetismereti versenye döntőbe jutott Szabó Bianka 9. A  Kedves Mónika
Matematika OKTV II. 2. fordulóba jutott Agócs Katinka 12. B  Kiss László
Matematika OKTV II. 2. fordulóba jutott Lipták Gergő 11. B  Bíró Ágnes
Matematika OKTV II. 2. fordulóba jutott Tószegi Fanni 12. C  Baloghné Cseh Judit
Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny kiemelt dicséretet kapott
(4. helyezés)
Lipták Gergő 11. B  Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny 15. helyezés Turcsányi Máté 11. B  Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulóba jutott Bohács Tamás 9. B Rozsnyainé Kántor Mária
Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulóba jutott Gazdag Luca 9. C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulóba jutott Kovács László 9. C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel Matematikaverseny II. fordulóba jutott Gál Bence 10. B Baloghné Cseh Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny 14. helyezés Agócs Katinka 12. B, Pénzes István Dániel 12. D, Nagy Lajos Adolf 12. C, Tószegi Fanni 12. C Kiss László, Baloghné Cseh Judit, Deákné Longauer Adél
Bolyai Matematika Csapatverseny 19. helyezés Berényi Gergő 12. D, Herőczi Sándor 12. D, Pénzes Ákos Ferenc 12. D, Zrupkó Zalán 12. D Deákné Longauer Adél
Bolyai Matematika Csapatverseny 33. helyezés Gyöngyösi Krisztián 11. C, Kiss Benedek 11. C, Gamble Liliána 11. C, Tóth Alex 11. E Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 1. helyezés (abszolút kat. 2. helyezés) Agócs Katinka 12/B Kiss László
Megyei matematikaverseny II. kategória 4. helyezés Farkas Lilla  12/B Kiss László
Megyei matematikaverseny II. kategória 13. helyezés Pénzes István 12/D Deákné Longauer Adél
Megyei matematikaverseny I. kategória 1. helyzés Tószegi Fanni 12/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 10. helyezés Kókai Gábor 12/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 1. helyezés (abszolút kat. 1. helyezés) Lipták Gergő 11/B Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny II. kategória 4. helyezés Csécsei Zsanett 11/B Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny II. kategória 5-7. helyezés Hegedűs Zsanett 11/B Bíró Ágnes
Megyei matematikaverseny II. kategória 11. helyezés Botka Anikó 11/D Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Megyei matematikaverseny II. kategória 14. helyezés Nagy Kristóf 11/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 5. helyezés Mihályi Réka 11/C Molnár László
Megyei matematikaverseny I. kategória 8. helyezés Kálmán Tamás 11/B Kiss László
Megyei matematikaverseny I. kategória 10. helyezés  Kecskeméti Lili 11/C Molnár László
Megyei matematikaverseny I. kategória 14. helyezés Korsós Péter 11/B Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematikaverseny II. kategória 1. helyezés Bali Milán 10/B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 2. helyezés  Gál Bence 10/B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 6. helyezés  Csata Viktória 10/ Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 9. helyezés Báldos Tibor 10/B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny II. kategória 10. helyezés Fekete Bence 10/B Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 6-7. helyezés  Székelyhidi Klára 10/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 8. helyezés  Oláh Zsófia 10/D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Megyei matematikaverseny I. kategória 9. helyezés  Kertész Tamás 10/C Nagy Tibor
Megyei matematikaverseny I. kategória 10-11. helyezés Medvegy Gábor 10/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 14-15. helyezés  Szajkó Adél 10/C Baloghné Cseh Judit
Megyei matematikaverseny I. kategória 3. helyezés Bohács Tamás 9/B Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematikaverseny I. kategória 5. helyezés  Muzslai László 9/B Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematikaverseny I. kategória 13. helyezés Barna Gábor 9/B Győry Zsuzsanna
 XXIII. Országos Kovács János Földrajzverseny 10. helyezés Nagy Csaba 11. C Berecz Krisztián
Holló András Megyei Fizikaverseny 5. helyezés  Medvegy Gábor 10. C Balogh Béla
Holló András Megyei Fizikaverseny 7. helyezés Oláh Zsófia 10. C Balogh Béla
Holló András Megyei Fizikaverseny 10. helyezés Gulyás Dániel 10. B Baloghné Cseh Judit
Holló András Megyei Fizikaverseny 2. helyezés Lipták Gergő 11. B Balogh Béla
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Holló András Megyei Fizikaverseny 4. helyezés Nedbalek Örs 11. C Balogh Béla
Holló András Megyei Fizikaverseny 6. helyezés Turcsányi Máté 11. B Balogh Béla
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Holló András Megyei Fizikaverseny 4. helyezés Pénzes István 12. D Balogh Béla
Holló András Megyei Fizikaverseny 6. helyezés Zrupkó Zalán 12. B Balogh Béla
Holló András Megyei Fizikaverseny 8. helyezés Tószegi Fanni 12. C Balogh Béla
Irinyi János Országos kémiaverseny Ia megyei döntő Bohács Tamás 9. B Kedves Mónika
Irinyi János Országos kémiaverseny Ia megyei döntő Muzslai László 9. B Kedves Mónika
Irinyi János Országos kémiaverseny Ia 51. helyezés Szekeres János 9. C Kedves Mónika
Irinyi János Országos kémiaverseny IIa megyei döntő Kertész Tamás Péter 10. C Kedves Mónika
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 1. helyezés Bakos Brendon András 10. D Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 9. helyezés Molnár István 10. A Berecz Krisztián
Less Nándor Országos Földrajzverseny 11. helyezés Bakos Brendon András 10. D Berecz Krisztián
 Megyei matematikaverseny döntőjébe 49 tanuló jutott.

 

Magyar nyelv és irodalom – történelem – művészetek

 

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Történelem OKTV 2. fordulóba jutott Dankó Dea Dominika 12. B Szabó Anita
A Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 1. helyezés Hajnal Frida 9. C Kovácsné Boross Zsuzsanna
A Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 2. helyezés Fekete Emese Kincső 9. D Jenei Gyula
A Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 3. helyezés Szabó Janka 9. D Jenei Gyula
A Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye különdíj Pirók Fanni 9. C Dr. Kissné Nagy Éva
Magyar nyelv és irodalom OKTV 8. helyezés Munkácsi Boglár 12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTV 2. fordulóba jutott Munkácsi Boglár 12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
“Bölcs-ész” országos tanulmányi verseny (Pázmány Péter Katolikus Egyetem) 7. helyezés Rigó Eszter 11. D Nagy István
Kazinczy Szép Kiejtési Verseny megyei döntőbe jutott Boros Martina 11. D Nagy István
Megyei irodalomverseny 3. helyezés Rigó Eszter 11. D Nagy István
Megyei irodalomverseny 2. helyezés Munkácsi Boglár 12. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Megyei irodalomverseny 5. helyezés Verebélyi Hanna 12. B Kovácsné Boross Zsuzsanna
Implom József megyei helyesírási verseny 8. helyezés Kiszelovics Dorina 11. C Jenei Gyula
Implom József megyei helyesírási verseny 12. helyezés Bóné Anna Dorottya 11. C Jenei Gyula
 Budapesti Arany János Emlékverseny  1. helyezés  Hajnal Frida 9. C  Kovácsné Boross Zsuzsanna
XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat beválogatott tanuló Négyesi Nóra 12. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat beválogatott tanuló Peszeki Tamara 12. D Góczáné Zsemberi Hajnalka
XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat beválogatott tanuló Rajna Franciska 12. A Góczáné Zsemberi Hajnalka
XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat beválogatott tanuló Tószegi Fanni 12. C Góczáné Zsemberi Hajnalka
XII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat beválogatott tanuló Líbor Dános 11. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Szenti Ernő megyei rajzverseny I. díj Líbor Dános 11. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Szenti Ernő megyei rajzverseny különdíj Négyesi Nóra 12. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Országos minősítő hangverseny arany diploma+év kórusa Varga Katalin Gimnázium kórusa Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 1. helyezés Molnár István 10. A Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 6. helyezés Korsós Péter 11. B Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 7. helyezés Papp Róbert 12. C Szegedi György
„Édes anyanyelvünk” Országos nyelvhasználati verseny – megyei forduló 1. helyezés
országos fordulóba jutott
Medvegy Gábor 10. C Jenei Gyula
„Édes anyanyelvünk” Országos nyelvhasználati verseny – megyei forduló 4. helyezés Ádám Gréta 11. D
Véninger Éva
Kassainé Mrena Judit
Megyei népdaléneklő verseny arany minősítés Székács Anna 9.B
Barnáné Bende Andrea
Megyei népdaléneklő verseny bronz minősítés Bartók Emese 11.E Barnáné Bende Andrea
Idegen nyelv
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Angol OKTV II. 28. helyezés Nagy Csaba Jenő 12. C Emily Kate Handler
Angol OKTV II. 18. helyezés Paksi Barnabás 11. C Kéri Judit, Emily Kate Handler
Francia OKTV I. 2. fordulóba jutott Dankó Dea Dominika 12. B Csiffáryné Fegecs Nóra
Contrariwise International Contest 1. helyezés Paksi Barnabás 11. C Diana Senechal
Contrariwise International Contest 2. helyezés Medvegy Gábor 10. C Diana Senechal
Országos AJTP Idegen nyelvi Verseny- angol 3. helyezés Mága Ágnes 11. A Félegyházi-Török Ágnes
Országos AJTP Idegen nyelvi Verseny – angol döntőbe jutott Mező Viktória 11. A Félegyházi-Török Ágnes
Országos AJTP Idegen nyelvi Verseny – német 2. helyezés Molnár István 10. A Boros Anita
Megyei németverseny I. döntőbe jutott Molnár István 10. A Boros Anita
Megyei németverseny II. döntőbe jutott Nagy Klaudia Liza 10. D Tóka Márta
Megyei németverseny II. döntőbe jutott Oláh Zsófia 10. D Tóka Márta
Megyei németverseny II. döntőbe jutott Balogh Laura 10. C Boros Anita
Megyei németverseny II. döntőbe jutott Luzsányi Nikolett 10. C Boros Anita
Megyei németverseny II. döntőbe jutott Bella Adrienn 10.C Boros Anita
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Csata Viktória 10. B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Balázs Hanna 10. D Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Bali Zóra 10. B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Tapasztó Laura 10. B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Fülöp Fanni Gréta 10.C Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Kézsmárki Napsugár 10.C Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Récsányi Emese 10. D Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Dóka Henriett 10 D Csiffáryné Fegecs Nóra
Egyéb
Megnevezés Dicséret A tanuló neve  Felkészítő tanár
Szolnok Város Integrációs Munkacsoportja által díjazott tanulók kiemelkedő teljesítményért Földvári Csenge 10. A  Barnáné Bende Andrea
Szolnok Város Integrációs Munkacsoportja által díjazott tanulók kiemelkedő teljesítményért Fórizs Nóra Anasztázia 10. A  Barnáné Bende Andrea
Szolnok Város Integrációs Munkacsoportja által díjazott tanulók kiemelkedő teljesítményért Kóródi Petra 10. A  Barnáné Bende Andrea
Szolnok Város Integrációs Munkacsoportja által díjazott tanulók kiemelkedő teljesítményért Rézsó Krisztina 10. A