Versenyeredmények 2018/2019

Idegen nyelvek
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 1. helyezés  Kiszelovics Dorina 12.C Kéri Judit
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 3. helyezés Molnár István 11.A Varga Ilona
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 4. helyezés Parag András 11.D Varga Ilona
 Europe Direct Információs Hálózat,a Szegedi Germán Filológia Intézete és a Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár  “Európa Ifjú Költője” című pályázata Két versfordítással pályázott, az egyikkel
1. helyezést, a másikkal 3. helyezést ért el.
Rigó Eszter 12.D Tóka Márta
Történelem
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
4 FOR EUROPE” regionális döntő 3. helyezés Luzsányi Nikolett 11. C
Varga Lili 11. C
Medvegy Gábor 11. C
Telek Dominik 11. C
Koller Beáta
Történelem OKTV 2. fordulóba jutott Kozma Gábor Levente 12. C
Szegedi György
Szűcs Nándor
2018-as XVI. Nemzeti MEP a 2019-es  Nemzetközi MEP résztvevője lehet  Da Cunha Carvalho Szabina 10. C Koller Beáta

Matematika-fizika

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) K-jelű gyakorlatok 24-25. helyezés Csatári Alina 9. C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  12-13. helyezés  Székelyhidi Klára 10.C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok
34. helyezés
Gál Bence 11. B  Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  5. helyezés  Agócs Katinka 11.B Baloghné Cseh Judit,
Kiss László
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  18. helyezés Paksi Barnabás 12. C Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok 19-20. helyezés Kiszelovics Dorina 12. C Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Fizikaverseny (2017/2018) P-jelű gyakorlatok 15. helyezés Lipták Gergő 11. B Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
KÖMAL Fizikaverseny (2017/2018) P-jelű gyakorlatok 17. helyezés Turcsányi Máté 11. B  Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Dürer verseny matematika 2. helyezés (regionális)
13. helyezés (országos)
Lipták Gergő 12. B Turcsányi Máté 12. B
Székelyhidi Klára 11. C
 Baloghné Cseh Judit, Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 2. helyezés (regionális)
13. helyezés (országos)
Gál Bence 11. B
Csécsei Zsanett 12. B
Libor Dános 12. B
Baloghné Cseh Judit, Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 5. helyezés (regionális)
32. helyezés (országos)
 Medvegy Gábor 11. C
Hegedűs Zsanett 12. B
Ádám Richárd. 12. B
 Baloghné Cseh Judit,
Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 10. helyezés (regionális)
32. helyezés (országos)
 Gazdag Luca 10. C
Muzslai László 10. B
Dancza Dániel 9. B
 Baloghné Cseh Judit.
Rozsnyainé Kántor Mária
Matematika OKTV 2. fordulóba jutott  Lipták Gergő 12. B  Baloghné Cseh Judit.
Dalmadiné Nagy Ilona