Versenyeredmények 2018/2019

Sporteredmények 2018-19
Idegen nyelvek
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 1. helyezés  Kiszelovics Dorina 12.C Kéri Judit
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 3. helyezés Molnár István 11.A Varga Ilona
Debreceni Tudományegyetem Szlavisztika Tanszéke által szervezett orosz nyelvi vetélkedő 4. helyezés Parag András 11.D Varga Ilona
 Europe Direct Információs Hálózat,a Szegedi Germán Filológia Intézete és a Bács-Kiskun Megyei Katona József Könyvtár  “Európa Ifjú Költője” című pályázata Két versfordítással pályázott, az egyikkel
1. helyezést, a másikkal 3. helyezést ért el.
Rigó Eszter 12.D Tóka Márta
 Angol nyelv OKTV 2. fordulóba jutott Nagy Csaba Jenő 12. C Diana Senechal
 Francia  OKTV 2. fordulóba jutott Paksi Barnabás 12. C Csiffáriné Fegyecs Nóra
Megyei németverseny 1. helyezés Da Cunha Carvalho Szabina Tamara 10. C Krenák Kitti
Megyei németverseny 2. helyezés Rusvai Bettina 10. B Krenák Kitti
Megyei németverseny 10. helyezés Berényi Boglárka 10. D Krenák Kitti
Megyei németverseny 9. helyezés Csajbók Fanni 10. D Krenák Kitti
Megyei angolverseny 7. helyezett Lázók Róbert Krisztián 10. B Varga Ilona
Megyei angolverseny 1. helyezett Da Cunha Carvalho Szabina Tamara 10. C Diana Senechal, Fekete Józsefné
Megyei angolverseny 6. helyezett Nász Bence 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 3. helyezett Pirók Fanni 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 7. helyezett Nagy Dorina Kata 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 2. helyezett Zsigri László 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 11. helyezett Gazdag Luca 10. C Diana Senechal, Fekete Józsefné
Megyei angolverseny 5. helyezett Szekeres János 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 4. helyezett Preller Dávid 10. C Bánhegyesi Anikó
Megyei angolverseny 9. helyezett Fekete Szabolcs 10. C Fekete Józsefné
Megyei angolverseny 6. helyezett Pintér Bertalan 10. B Tóthné Zoboki Gabriella
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Szekeres János 10. C Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Rónafalvi Petra 10. C Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Nagy Fanni 10. B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Csatári Alina 10. C Orbázi Melinda, Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny döntőbe jutott Lipcsei Dániel 10. C Orbázi Melinda, Félegyházi-Török Ágnes
Történelem-földrajz
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
4 FOR EUROPE” regionális döntő 3. helyezés Luzsányi Nikolett 11. C
Varga Lili 11. C
Medvegy Gábor 11. C
Telek Dominik 11. C
Koller Beáta
Történelem OKTV 2. fordulóba jutott Kozma Gábor Levente 12. C
Szegedi György
Szűcs Nándor
Földrajz OKTV 38. helyezés Bakos Brendon András 11 D
Berecz Krisztián
2018-as XVI. Nemzeti MEP a 2019-es  Nemzetközi MEP résztvevője lehet  Da Cunha Carvalho Szabina 10. C Koller Beáta
Savaria Országos Történelem Verseny megyei forduló 14. helyezés Pintér Bertalan 10. B Legeza Éva
Savaria Országos Történelem Verseny megyei forduló 2. helyezés Rusvai Bettina 10. B Legeza Éva
Megyei történelemverseny 2. helyezés Bakos Brendon András 11. D Szabó Anita
Megyei történelemverseny 5. helyezés Molnár István 11. A Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 10. helyezés Boros Dominik 12. B Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 3. helyezett Korsós Péter 12. B Barnáné Bende Andrea
Megyei történelemverseny 2. helyezett Kozma Gábor 12. C Szegedi György, Szűcs Nándor László
Megyei történelemverseny 8. helyezészés Csiffáry Ábel 12. C Szegedi György, Szűcs Nándor László
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 5. helyezés Miskolczi Alex 9. D Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 2. helyezés Sipos Sarolta 9. D Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 2. helyezés Bohács Tamás 10. B Berecz Krisztián
XXIV. Kovács János Országos földrajzverseny 4. helyezés Bakos Brendon András 11. D Berecz Krisztián
Nemzeti MEP, Székesfehérvár nemzetközi MEP-re jutott Kertész Tamás 11. C Koller Beáta
Nemzeti MEP, Székesfehérvár nemzetközi MEP-re jutott Nagy Boglárka 10. C  Koller Beáta
Nemzeti MEP, Székesfehérvár brüsszeli utazást nyert Da Cunha Carvalho Szabina Tamara 10. C  Koller Beáta
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny regionális döntőbe jutottak Némethy Boglárka, Székelyhidi Kára, Varga Lili 11. C  Koller Beáta
Less Nándor országos földrajzverseny 3. helyezés Bakos Brendon András 11. D  Berecz Krisztián
Less Nándor országos földrajzverseny 16. helyezés Miskolczi Alex 9. D  Berecz Krisztián
Magyar nyelv és irodalom-dráma
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Magyar irodalom OKTV 2. fordulóba jutott Gyáfrás István 12. E Kassainé Mrena Judit
Dráma OKTV 2. fordulóba jutott Gyáfrás István 12. E
Kovácsné Boross Zsuzsanna
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóverseny 1. helyezés Kulcsár Anna Zsófia 9. C Véninger Éva
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóverseny 2. helyezés Bertók Nóra 9. AJTP Nagy István
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóverseny 3. helyezés Dömök Eszter Brenda 9. C Véninger Éva
Kazinczy szép magyar beszéd országos nyelvhasználati verseny döntőbe jutott Rigó Eszter 12. D Nagy István
Megyei irodalomverseny döntőbe jutott Boros Martina 12. D Nagy István

Matematika-fizika

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) K-jelű gyakorlatok 24-25. helyezés Csatári Alina 9. C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  12-13. helyezés  Székelyhidi Klára 10.C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok
34. helyezés
Gál Bence 11. B  Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  5. helyezés  Agócs Katinka 11.B Baloghné Cseh Judit,
Kiss László
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok  18. helyezés Paksi Barnabás 12. C Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Matematikaverseny (2017/2018) C-jelű gyakorlatok 19-20. helyezés Kiszelovics Dorina 12. C Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Fizikaverseny (2017/2018) P-jelű gyakorlatok 15. helyezés Lipták Gergő 11. B Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
KÖMAL Fizikaverseny (2017/2018) P-jelű gyakorlatok 17. helyezés Turcsányi Máté 11. B  Balogh Béla,
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Dürer verseny matematika 2. helyezés (regionális)
13. helyezés (országos)
Lipták Gergő 12. B Turcsányi Máté 12. B
Székelyhidi Klára 11. C
 Baloghné Cseh Judit, Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 2. helyezés (regionális)
13. helyezés (országos)
Gál Bence 11. B
Csécsei Zsanett 12. B
Libor Dános 12. B
Baloghné Cseh Judit, Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 5. helyezés (regionális)
32. helyezés (országos)
 Medvegy Gábor 11. C
Hegedűs Zsanett 12. B
Ádám Richárd. 12. B
 Baloghné Cseh Judit,
Dalmadiné  Nagy Ilona
Dürer verseny matematika 10. helyezés (regionális)
32. helyezés (országos)
 Gazdag Luca 10. C
Muzslai László 10. B
Dancza Dániel 9. B
 Baloghné Cseh Judit,
Rozsnyainé Kántor Mária
Matematika OKTV 2. fordulóba jutott  Lipták Gergő 12. B  Baloghné Cseh Judit,
Dalmadiné Nagy Ilona
Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott Czene Zsombor 9. B  Deákné Longauer Adél
Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Hodászy Levente 9. C  Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel Matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Hűvös Szabolcs 9. D  Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Budó Ágoston Fizikai Feladatmegoldó Verseny Kiemelt dicséret (4. helyezés)  Lipták Gergő 11. B  Balogh Béla
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 8. helyezés Hodászy Levente 9. C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 14. helyezés Hernáczki Vivien 9. A Rozsnyainé Kántor Mária
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 16. helyezés Dékány Gergely 9. B Deákné Longauer Adél
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 17. helyezés Muhari Kristóf 9.B Deákné Longauer Adél
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 29. helyezés Csilling Nándor 9. D Rozsnyainé Kántor Mária-Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 7. helyezés Barna Gábor 10. D Győry Zsuzsanna
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 9. helyezés Papp Bercel 10. C Nagy Tibor
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 12. helyezés Kovács László 10. C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 19. helyezés Carvalho Szabina 10. C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 29. helyezés Gazdag Luca 10, C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 3. helyezés Muzslai László 10. B Rozsnyainé Kántor Mária-Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 3. helyezés Csata Viktória 11. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 3. helyezés Gál Bence 11. B Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 8. helyezés Bali Milán 11. B Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 10. helyezés Székelyhidi Klára 11. C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 14. helyezés Varga Krisztián László 11. D Kiss László
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 15. helyezés Bali Zóra 11. B Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 17. helyezés Gulyás Dániel 11. B Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 18. helyezés Szajkó Adél Sára Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 19. helyezés Medvegy Gábor 11. C Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 20. helyezés Sándor Benedek 11. D Kiss László
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 22. helyezés Paróczai Anett 11. B Baloghné Cseh Judit
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 23. helyezés Oláh Zsófia 11. D Kiss László
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 8. helyezés Kecskeméti Lili 12. B Molnár László
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 2. helyezés Lipták Gergő 12. B Dalmadiné Nagy Ilona
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 8. helyezés Turcsányi Máté 12. B Dalmadiné Nagy Ilona
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 9. helyezés Pádár Tamás 12. A Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 13. helyezés Hegedűs Zsanett 12. B Dalmadiné Nagy Ilona
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 14. helyezés Botka Anikó 12. D Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 15. helyezés Csécsei Zsanett 12. B Dalmadiné Nagy Ilona
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 16. helyezés Markovics Dániel 12. D Kiss László
Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny 21. helyezés Líbor Dános 12. B Dalmadiné Nagy Ilona
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 2. fordulóba jutott Czene Zsombor 9. B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Mentovich AJTP matematikaverseny 1. helyezés Hernáczki Vivien 9. A Rozsnyainé Kántor Mária
Holló András megyei fizikaverseny 2. helyezés Lipták Gergő 12. B Balogh Béla, Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Holló András megyei fizikaverseny 4. helyezés Turcsányi Máté 12. B Balogh Béla, Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Holló András megyei fizikaverseny 5. helyezés Papp Bercel 10. B Balogh Béla
Művészetek
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
XIII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat Munkáikat a zsűri beválogatta,a kiállításon sikeresen szerepeltek
Csécsei Zsanett, Líbor Dános 12. B

Fábián Blanka 12. C
Józsa Viktória 12. E
Szarvas Ádám, Szilágyi Nóra 12. D

Parag András 11. D
Fekete Emese Kincső 10. D
Góczáné Zsemberi Hajnalka
XIII. Országos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlat díjazott Parag András 11. D Góczáné Zsemberi Hajnalka
Vizuális kultúra OKTV döntőbe jutott Parag András 11. D Góczáné Zsemberi Hajnalka
 Szenti Ernő megyei rajzverseny (színes csendélet) 1. helyezés Fekete Emese Kincső 10.D. Góczáné Zsemberi Hajnalka
 Szenti Ernő megyei rajzverseny (monokróm csendélet) 1. helyezés Líbor Dános 12. B Góczáné Zsemberi Hajnalka
 Szenti Ernő megyei rajzverseny
(protré)
2. helyezés Parag András 11. D Góczáné Zsemberi Hajnalka