Versenyeredmények 2019/2020

Matematika-fizika-informatika

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
 KÖMAL Matematikaverseny (2018/2019) C-jelű gyakorlatok  10. helyezés  Székelyhidi Klára 11.C Baloghné Cseh Judit
 KÖMAL Matematikaverseny (2018/2019) C-jelű gyakorlatok 19. helyezés Gál Bence 12. B  Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Fizikaverseny (2018/2019) P-jelű elméleti feladatok 8. helyezés Lipták Gergő (érettségizett:12. B) Balogh Béla, Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
KÖMAL Fizikaverseny (2018/2019) P-jelű elméleti feladatok 33. helyezés Turcsányi Máté (érettségizett:12. B) Balogh Béla, Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Gombár Zolta 9. DSzécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Hegedűs Kornél 9. DSzécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Komlósi Szabolcs 9. DSzécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Lázók Gergő 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Simon Dominik 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Tóth Bence 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Sűrű Armand 9. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Berényi Henrik Dániel 12. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Nemes Tihamér NITV programozás Regionális fordulóba jutott Duvancsics Márkó 12. C Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
DEIK RPCS 2019
Regionális Programozó Csapatverseny
11. helyezés Berényi Henrik Dániel 12. D, Bohács Tamás 11. B Muzslai László 11. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Matematika II. OKTVtovább küldhető Gál Bence 12. BBaloghné Cseh Judit
Informatika I. OKTV
tovább küldhető
Gál Bence 12. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Informatika I. OKTV

tovább küldhető
Juhász Alaxandra Nelli 12. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Informatika II. OKTV

tovább küldhető
Bohács Tamás 11. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Informatika II. OKTV

tovább küldhető
Duvancsics Márkó 12. B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Informatika II. OKTV

tovább küldhető
Berényi Henrik Dániel 12. D Szécsiné Festő-Hegedűs Margit

Dürer Verseny

2. fordulóba jutottak
Gál Bence 12. B
Székelyhidi Klára 12. C
Muzslai László 11. B
Baloghné Cseh Judit

Bolyai Csapatverseny

15. helyezés
Tóth Alex 12. C
Zsemlye Fanni 12. B
Székelyhidi Klára 12. C
Gulyás Dániel 12. B
Baloghné Cseh Judit

Bolyai Csapatverseny

22. helyezés
Muzslai László 11. B
Bohács Tamás 11. B
Pap Bercel Tas 11. C
Székely Zoltán 11. B
Baloghné Cseh Judit

Dürer matematika verseny

9. helyezés
Muzslai László 11. B
Gál Bence 12. B
Székelyhidi Klára 12. C

Baloghné Cseh Judit
Kissné Rákóczi Zsuzsanna

A Várhelyi Ferenc megyei matematikaverseny döntőjébe jutottak:

TanulóÉvfolyamHelyezésFelkészítő tanár
Sági Adrienn9. B6.Kiss László
Dutkon Dominik9. B5.Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Tóth Gréta9. C5.Baloghné Cseh Judit
Unyi Csongor9. B4.Kiss László
Boros Janka9. B14.Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Balázs Dorka9. DNagy Judit
Gombár Zolta9. D12.Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Timpfel Emese9. B17.Kiss László
Lázók Gergő9. B17.Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Gajdos viktória9. B25.Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Tóth Milán9. AGyőry Zsuzsanna
Hodászy Levente10. C3.Baloghné Cseh Judit
Hernáczki Vivien10. A6.Rozsnyainé Kántor Mária
Kovács Róbert10. B8.Deákné Longauer Adél
Pintér Viktória10. C7.Baloghné Cseh Judit
Fehér Levente10. D18.Nagy Judit
Hűvös Szabolcs10. D12.Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Miskolczi Alex10. D10.Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Ungi Orsolya10. D11.Nagy Judit
Czene Zsombor10. B1.Deákné Longauer Adél
Muhari kristóf10. B6.Deákné Longauer Adél
Dékány Gergely10. B2.Deákné Longauer Adél
Korpás László11. C3.Nagy Tibor
Barna Gábor11. D6.Győry Zsuzsanna, Baloghné Cseh Judit
Muzslai László11. BKissné Rákóczi Zsuzsanna
Papp Bercel Tas11. C3.Baloghné Cseh Judit
Bohács Tamás11. B4.Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Gál Bence12. B13.Baloghné Cseh judit
Oláh Zsófia12. D10.Kiss László
Bali Milán12. B6.Baloghné Cseh judit

Idegen nyelvek

tr> tr> tr> tr> tr>

tr> tr>

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Tolsztoj Társaság a Magyar-Orosz Együttműködésért Egyesület által szervezett orosz nyelvi kulturális vetélkedő 1. helyezés Varga Lili Laura 12. C, Parag András 12. D, Molnár István 12. A Varga Ilona
Tolsztoj Társaság és a Debreceni Egyetem Szlavisztikai Intézete által szervezett orosz nyelvi verseny 1. helyezés Parag András 12. D Varga Ilona
Tolsztoj Társaság és a Debreceni Egyetem Szlavisztikai Intézete által szervezett orosz nyelvi verseny 3. helyezés Molnár István 12. A Varga Ilona
Tolsztoj Társaság és a Debreceni Egyetem Szlavisztikai Intézete által szervezett orosz nyelvi verseny 5. helyezés Farmosi Boglárka 12.C Varga Ilona
Angol nyelv II. OKTV 2. fordulóba jutott Szarvák Gorzsa 12.C Emily Kate Handler

Angol nyelv II. OKTV

2. fordulóba jutott
Zsigri László 12.C Bánhegyesi Anikó
Orosz nyelv OKTV 9. helyezett Molnár István 12. A Varga Ilona
Orosz nyelv OKTV 10. helyezett Parag András 12. D Varga Ilona
Angol nyelv I. OKTV tovább küldhető Krenák Gergő 12. C
Emily Kate Handler

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Buzás Péter 11. BDr. Csatlós Krisztina

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Da Cunha Carvalho Szabina 12. C Diana Senechal

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Luzsányi Nikolett Mónika 12. CEmily Kate Handler

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Medvegy Gábor 12. CEmily Kate Handler

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Szekeres János 12. CBánhegyesi Anikó

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Nagy Soma Péter 12. CEmily Kate Handler

Angol nyelv II. OKTV
tovább küldhető Kézsmárki Napsugár 12. CEmily Kate Handler

Francia nyelv I. OKTV
tovább küldhető Balázs Hanna 12. DCsiffáryné Fegecs Nóra
Német nyelv I. OKTV tovább küldhető Molnár István 12. ABoros Anita
Megyei németversenydöntőbe jutottSpinou Helena Laura 10. BKrenák Kitti
Megyei németverseny döntőbe jutottDömök Eszter Brenda 10. CTóka Márta
Megyei németverseny döntőbe jutottJuhász Alexandra 10. DTóka Márta
Megyei angolverseny II:döntőbe jutottSpinou Heléna Laura 10. BBujáki Judit

Megyei angolverseny II.
döntőbe jutottNagy-György János 10. B Bujáki Judit

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottVirág Zénó 10. CKéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottKenyeres Emma 10. C Kéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottDancza Dániel 10. C Kéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottTársi Gergely 10. CKéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottSánta Gergő 10. C Kéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottPintér Viktória 10. C Kéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny III.
döntőbe jutottGyörgyi András 10. CKéri Judit, Senechal Diana

Megyei angolverseny II.
tovább küldhetőSándor Máté 10. BBujáki Judit

Megyei angolverseny II.
tovább küldhetőStoica-Bodor Panna 10. BBujáki Judit

Megyei francia nyelvi verseny


döntőbe jutott

Ágoston Loretta 10. C

Csiffáryné Fegecs Nóra


Megyei francia nyelvi verseny


döntőbe jutott t

Zahar Dominika 10. C

Csiffáryné Fegecs Nóra

Megyei francia nyelvi verseny
döntőbe jutott
Szoboszlai Tamara Szonja 10. C

Csiffáryné Fegecs Nóra

Megyei francia nyelvi verseny

döntőbe jutott
Molnár Napsugár Katinka 10. C

Csiffáryné Fegecs Nóra

Megyei francia nyelvi verseny

döntőbe jutott
Szabó Zalán Norman 10. B

Bohács Boglárka

Magyar nyelv és irodalom

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 9. évfolyam 1. helyezett  Bettenbruch Virág 9.ADr. Kissne Nagy Éva
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 9. évfolyam2. helyezett Szabó Emma 9.ADr. Kissne Nagy Éva

Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 9. évfolyam

3. helyezett
Mata Emil 9.AJTP Nagy István
Varga Katalin Gimnázium adventi szavalóversenye 9. évfolyam KülöndíjNagy Vanessza Magdolna 9. AJTPNagy István
Dráma OKTV2. fordulóba jutottBajnai Kata 12. BKovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTVtovább küldhetőSzabó Janka 11. D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTVtovább küldhetőBódi Boglárka 12. DKovácsné Boross Zsuzsanna
Implom József megyei helyesírási verseny12. helyezésKassai Lilla 9. CJenei Gyula
Implom József megyei helyesírási verseny15 helyezésCseh Inez 9. ADr. Kissné Nagy Éva
“Szép magyar beszéd” iskolai forduló2. helyezésTóth Zsófia 10. BMéri Judit
“Szép magyar beszéd” iskolai forduló3. helyezésNagy Márta 11. CNagy István
Megyei irodalomversenydöntőbe jutottNagy Boglárka 11. CNagy István

Történelem-földrajz

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
4 For Europe Európa Uniós vetélkedő    Regionális döntőbe jutott Dömök Eszter Brenda 10. C, Gulyás Eszter Csenge 10. C Koller Beáta
Földrajz OKTV 15. helyezett Bakos Brendon András 12. D Berecz Krisztián

Történelem OKTV

2. fordulóba jutott
Rusvai Bettina 11. B Legeza Éva

Földrajz OKTV

tovább küldhető
Nagy Milán 12. DBerecz Krisztián
Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny középdöntőbe jutottakNagy Milán 12. D
Bakos Brendon 12. D
Berecz Krisztián
Jakucs László Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny középdöntőbe jutottakAlbrecht Petra 11. D
Korpás László 11. C
Szabó Gyöngyi
Nemzetközi Regionális MEP
bizottsági elnöknek jelölték
Kertész Tamás 11/C

Koller Beáta
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny döntőbe jutott
Molnár Nándor 9. D

Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny döntőbe jutott
Fodor Péter 9. D

Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzversenydöntőbe jutott
Sipos Sarolta 10. D
Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny döntőbe jutott
Boda Márton 10. C

Szabó Gyöngyi
XXV. Kovács János Országos Középiskolai Földrajzversenydöntőbe jutott
Bakos Brendon12.D
Berecz Krisztián
XXV. Kovács János Országos Középiskolai Földrajzversenydöntőbe jutott
Nagy Milán 12. D
Berecz Krisztián
XXV. Kovács János Országos Középiskolai Földrajzversenydöntőbe jutott
Kovács Ádám 12. D
Berecz Krisztián
XXV. Kovács János Országos Középiskolai Földrajzverseny11. helyezettIványi Petra 12. B

Berecz Krisztián
XXV. Kovács János Országos Középiskolai Földrajzverseny15. helyezett Korpás László Róbert 11. C

Szabó Gyöngyi

Less Nándor Országos KÖzépiskolai Földrajzverseny
1. helyezett Bakos Brendon András 12. D

Berecz Krisztián

Less Nándor Országos KÖzépiskolai Földrajzverseny
7-8. helyezett Korpás László Róbert 11. C

Szabó Gyöngyi


Biológia-kémia

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár

Science Festival(Színpadon a természettudomány)

nemzetközi döntőbe jutott Hovodzák Orsolya 11. C Igrinyi Krisztina
Kémia I. OKTV tovább küldhető Kertész Tamás Péter 12. C Balogh Béla
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny döntőbe jutott Tóth Milán 9. AJTP  Kedves Mónika
Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny döntőbe jutott Kovács Éva Katalin 9. AJTP Kedves Mónika
Irinyi János országos kémiaverseny 2. fordulóba jutott Zentai Lilla 9. A Kedves Mónika
Irinyi János országos kémiaverseny 2. fordulóba jutott Boros Janka 9. B Balogh Béla
Curie Kémia emlékverseny megyei forduló 4. helyezett Pokorni Olivér Miklós 9. D  Igrinyi Krisztina

Művészetek

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve  

Országos Ifjúsági Szólótáncverseny

Gyöngygallér-díj és különdíj Székács Anna 11. B  


Testnevelés

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár

“Ép testben, ép lélekkel” testnevelés és sportelméleti verseny

8. helyezés Mészáros Kristóf Róbert 12. A Tóth János