Versenyeredmények 2015/2016

Tanulmányi és művészeti versenyek

Sporteredmények

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Francia OKTV I. kategória 2. fordulóba jutott Filyó Fanni 12/B Csiffáryné Fegecs Nóra, Pugnerné Kereki Ágnes
Angol nyelv OKTV 2. fordulóba jutott Csider Márk 12/C Emilky Kate Handler
Magyar nyelv OKTV 2. fordulóba jutott Jánosi Ingrid 11/B Kassainé Mrena Judit
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Debreceni Egyetem debate versenye elődöntő Talált Nikoletta, Lipták Edit, Fodor Csilla 12/C Félegyházi-Török Ágnes
Nemzetközi MEP, Bukarest Magyarország képviselete Lipták Edit Laura 12/C Koller Beáta
European Youth Summit, Bécs Magyarország képviselete Lipták Edit Laura 12/C Koller Beáta
European Youth Summit, Bécs Magyarország képviselete Bárány Petra 12/C Koller Beáta
Megyei francia nyelvi verseny 2. helyzés Abonyi Tekla 10/B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Paksi Barnabás 10/C Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei francia nyelvi verseny 7. helyezés Dankó Dea 10/B Csiffáryné Fegecs Nóra
Megyei francia nyelvi verseny 6. helyezés Peszeki Tamara 10/D Csiffáryné Fegecs Nóra
“Spiel und Gewinn” országos német levelezőverseny 6. helyezés Barna Zsófia 10/D Boros Anita
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
“Édes anyanyelvünk” országos nyelvhasználati verseny döntőbe jutott Obsuszt Emese 12/C Dr. Kissné Nagy Éva
“Fény városi szavalóverseny” 9. évfolyam 1. helyezés Boros Martina 9/D Nagy István
“Fény városi szavalóverseny” 9. évfolyam 2. helyezés Fórizs Nóra 9/AJTP Méri Judit
“Fény városi szavalóverseny” 9. évfolyam 3. helyezés Földvári Csenge 9/AJTP Méri Judit
Szép Ernö szavalóverseny Legjobb 10 között Sipos Adrienn 10/D Dr. Kissné Nagy Éva
Eötvös országos szónokverseny regionális döntőbe jutott  Juhász Judit 10/A Nagy István
Eötvös országos szónokverseny regionális döntőbe jutott  Tóth Bence 11/B Kassainé Mrena Judit
Szép magyar beszéd verseny  megyei döntő  Boros Martina 9/D Nagy István
Szép magyar beszéd verseny 4. helyezés  Kamuti Harmat 10/A Nagy István
Megyei magyar irodalom verseny 1. helyezés  Obsuszt Emese 12/C Dr. Kissné Nagy Éva
Megyei magyar irodalom verseny döntőbe jutott  Kollár Sára 12/C Dr. Kissné Nagy Éva
Ádámok és Évák, Shakespeare művek, Szigligeti Színház legjobb fiú főszereplő Molnár József Zsolt 11/A (Szolnok Városi Kollégium) Csengeri Gábor
Ádámok és Évák, Shakespeare művek, Szigligeti Színház legjobb leány epizódszereplő  Rojkó Enikő 13/A (Szolnok Városi Kollégium) Csengeri Gábor
Ádámok és Évák, Shakespeare művek, Szigligeti Színház legügyesebb csapat  Szolnok Városi Kollégium csapata Csengeri Gábor
Ádámok és Évák, Shakespeare művek, Szigligeti Színház legjobb leány főszereplő  Soltész Daniella 11/D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Tömörkény alkotói pályázat, vers arany minősítés Rojkó Enikő 13/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, vers arany minősítés Rojkó Enikő 13/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, mese arany minősítés Rojkó Enikő 13/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, mese ezüst minősítés Rojkó Enikő 13/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, novella arany minősítés Keserű Nikolett 11/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, mese ezüst minősítés Keserű Nikolett 11/A Nagy István
 Savaria történelemverseny 2.fordulóba jutott  Koczka Tamás 10/A  Koller Beáta
 Savaria történelemverseny 2.fordulóba jutott  Dankó Dea 10/B Legeza Éva
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KÖMAL Matematika “K” verseny (2014/2015) 10. helyezés Agócs Katinka 10/B Bíró Ágnes
KÖMAL Matematika “K” verseny (2014/2015) dicséret Tószegi Fanni 10/C Baloghné Cseh Judit
KÖMAL Matematika “K” verseny (2014/2015) dicséret Farkas Lilla 10/B Bíró Ágnes
KÖMAL Matematika “C” verseny (2014/2015) dicséret Paróczai György 11/B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
KÖMAL Matematika “C” verseny (2014/2015) dicséret Tóth Tamás 11/B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Matematika OKTV 2. fordulóba jutott Cseppentő Viktor 12/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Agócs Katinka 10/B Bíró Ágnes
 Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Farkas Lilla 10/B Bíró Ágnes
Arany Dániel matematikaverseny haladók I. kategória 20-24. helyezés  Nagy Lajos 10/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Paksi Barnabás 10/C Baloghné Cseh Judit
 Arany Dániel matematikaverseny haladók I. kategória 11. helyezés  Tószegi Fanni 10/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Gálik András 10/A Nagy Tibor
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Sipos Adrienn 10/D Győry Zsuzsanna
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Gyöngyösi Krisztián 9/C Molnár László
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Nagy Kristóf 9/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Csécsei Zsanett 9/B Bíró Ágnes
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Kecskeméti Kitti 9/B Bíró Ágnes
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Líbor Dános 9/B Győry Zsuzsanna
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Turcsányi Máté 9/B Győry Zsuzsanna
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Kovács Krisztina 9/D Mohácsi Ottó
Arany Dániel matematikaverseny 2. fordulóba jutott  Vas Bence 9/D Mohácsi Ottó
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  3. helyezés Cseppentő Viktor 12/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  4. helyezés Ladányi Zsuzsanna 12/C Nagy Tibor
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  7. helyezés Farkas István 12/B Bíró Ágnes
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  10. helyezés Nagypál Csilla 12/B Bíró Ágnes
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  11. helyezés Turnyánszki Tamás 12/B Bíró Ágnes
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  14. helyezés Csíder Márk 12/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  16. helyezés Rozsnyai Mihály 12/B Bíró Ágnes
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  2. helyezés Báthori Bence 11/B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  8. helyezés Szajkó Gréta 11/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  11. helyezés Kerekes Patrik 11/B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  15. helyezés Bizony Dominik 11/B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  16. helyezés Burka Bettina 11/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  4. helyezés Nagy Lajos Adolf 10/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  5. helyezés Tószegi Fanni 10/C Baloghné Cseh Judit
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  9. helyezés Farkas Lilla 10/B Bíró Ágnes
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  10. helyezés Bozsó Katica 10/C Nagy Tibor
Gordiusz- Zrinyi matematika verseny (megyei forduló)  11.helyezés Turcsányi Máté 9/B Győry Zsuzsanna
Bolyai matematika csapatverseny Kelet-Magyarország 16. helyezés Ladányi Zsuzsanna, Cseppentő Viktor, Földvári Benedek, Józsa Dominik 12/C Baloghné Cseh Judit
AJTP iskolák matematikaversenye 13. évfolyam 3. helyezés Lipcsei Anna 13/A Rozsnyainé Kántor Mária
AJTP iskolák matematikaversenye 11. évfolyam 1. helyezés Kiss Renátó Mihály 11/A Bíró Ágnes
Medve matematika országos verseny 9. helyezés Farkas Lilla 10/B, Tószegi Fanni, Nagy Lajos 10/C Baloghné Cseh Judit, Bíró Ágnes
KÖMAL Matematika “K” verseny (20145/2016) 25-26. helyezés Nagy Csaba Jenő 10/C Baloghné Cseh Judit
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Bugát Pál Országos Természetismereti Verseny 8. helyezés Cseppentő Viktor, Csomor Janka, Sassy Réka 12/C Kedves Mónika, Nagy Tibor
Kutatók éjszakája országos kémiaverseny 9. helyezés Kánya Zoltán 10/A, Kovács Olivér 12/C, Tóth György Bence 11/B Kedves Mónika
Dürer országos kémia csapatverseny 10. helyezés Harmath Andrea 11.A, Kánya Zoltán 10.A. Tóth György Bence 11.B Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Kémia OKTV 2.fordulóba jutott  Tóth György Bence 11/B  Kedves Mónika
Biológia OKTV I. kategória 2.fordulóba jutott  Tóth György Bence 11/B  Kedves Mónika
Biológia OKTV I. kategória 2.fordulóba jutott  Veres Anna 11/D  Berecz Krisztián
Curie országos környezetvédelmi csapatverseny 10. helyezés Ágotai Enikő, Burján Timea, Verba Adrienn 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Curie országos kémiaverseny területi döntőbe jutottak Ládi Eszter 9/B, Verba Adrienn 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Kitaibel Pál országos biológiaverseny 18. helyezés Ágotai Enikő 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
 Kitaibel Pál országos biológiaverseny  14. helyezés Bálint Noémi 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
 Kitaibel Pál országos biológiaverseny 4-6. helyezés Burján Timea 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Kitaibel Pál országos biológiaverseny 4-6. helyezés Verba Adrienn 10/D Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Kitaibel Pál országos biológiaverseny megyei döntőbe jutott Kiss Evelin 9/A Kedves Mónika, Igrínyi Krisztina
Irinyi János országos kémiaverseny I/a kategória megyei döntőbe jutott  Jekő Kata 9/C Igrínyi Krisztina
Irinyi János országos kémiaverseny I/a kategória megyei döntő  Bársony Tibor 9/A Igrínyi Krisztina
Irinyi János országos kémiaverseny II/b kategória megyei döntőbe jutott Verba Adrienn 10/D Igrínyi Krisztina
 TUDOK országos döntő különdíj  Boros Marcell 12/D, Földvári Benedek 12/C  Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Mikola Sándor Országos Középiskolai Tehetségkutató Fizikaverseny 8. helyezés Nedbalek Örs Csaba 9/C Nagy Tibor
Fizika Mindenkinek országos verseny 8. helyezés Szajkó Gréta, Fülöp Ágota, Kókai Dóra 11/C Balogh Béla
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 2. helyezés  Gamble Liliána 9/C Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajzverseny 3. helyezés  Paksi Barnabás 10/C Berecz Krisztián
Hortobágyi/Valdaj Nemzeti Park Alkotópályázata különdíj Nagy Dávid 11/C Kéri Judit
AJTP iskolák Mentovich Ferenc Természettudományi V. döntőbe jutott Kiss Evelin 9/A Kedves Mónika
AJTP iskolák Mentovich Ferenc Természettudományi V. 13. helyezés Nagy Szilárd  9.A Kedves Mónika
AJTP iskolák Mentovich Ferenc Természettudományi V. 10. helyezés Molnár István 9.AJTP Kedves Mónika
AJTP iskolák Mentovich Ferenc Természettudományi V. 19. helyezés Sebők Attila   9.AJTP Kedves Mónika
Kovács János országos földrajzverseny döntőbe jutott Ecsédi Hajnalka 13/A Berecz Krisztián
Less Nándor országos földrajzverseny 9. helyezés Gamble Liliána 9/C Berecz Krisztián
A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
“Rajzolj velünk” rajzverseny (Szegő Gábor Ált. Iskola) 1. helyezés Gesztesi Mónika 13/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
“Rajzolj velünk” rajzverseny (Szegő Gábor Ált. Iskola) 3. helyezés Wolf Kamilla 12/D Góczáné Zsemberi Hajnalka
Jézus élete rajzpályázat 2. helyezés Gesztesi Mónika 13/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
Szenti Ernő megyei rajzverseny, csendélet rajz kategória 1. helyezés Gesztesi Mónika 13/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
Szenti Ernő megyei rajzverseny, csendélet színes kategória 1. helyezés Talált Nikoletta 12/C Góczáné Zsemberi Hajnalka
Szenti Ernő megyei rajzverseny, portré kategória 2. helyezés Tornyai Veronika 12/D Góczáné Zsemberi Hajnalka
“Magyar kard napja” városi rajpályázat 1. helyezés Kánya Zoltán 10/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
I. Abony Regionális Rézfúvós Kamarazenei Fesztivál, kürt arany minősítés Berényi Gergő 10/D Bartók Béla Zeneiskola tanára
I. Rézfúvós Fesztivál, Szolnok, trombita arany minősítés Kormos Joel 9/E Bartók Béla Zeneiskola tanárai
Ütőhangszeres Szóló – és Duó verseny, Szolnok 1. díj Koncsecskó Péter 10/C Bartók Béla Zeneiskola tanárai
Esterházy Kamaraéneklési verseny, Eger ezüst minősítés Guba Gerda Ina Inez 10/D Bartók Béla Zeneiskola tanárai