8. osztályosoknak

Ideiglenes kódszámos felvételi sorrend (Az excel táblában külön munkalapok tartalmazzák az egyes programok eredményeit)

Az angol szóbeli meghallgatás eredménye

Angol nyelvi szóbeli meghallgatás

Kedves Szülők! Kedves Felvételizők!
A magyar-angol két tanítási nyelvű programra történő jelentkezések folymatosan érkeznek.
Az eddi jelentkezések alapján az adatok feldolgozása folyamatban van, rövidesen a február 26-i szóbeli meghallgatás beosztása is felkerül a honlapra.

A vizsga helyszíne: a Varga Katalin Gimnázium főépülete,Szolnok, Szabadság tér 6, Régi Olvasóterem (III. emelet).

A február 24-i és 25-i beosztás:

A február 24-i beosztás táblázata:

    Angol szóbeli vizsga napja Időpontja
  Tanuló neve
   
1. Bai Gergő 2020. február 24. 8:30
2. Bozsó Botond 2020. február 24. 8:45
3. Bozsó Dominik 2020. február 24. 9:00
4. Császár Kamilla 2020. február 24. 9:15
5. Darida Bendegúz 2020. február 24. 9:30
6. Dian Dorina 2020. február 24. 9:45
7. Farkas Kamilla Hanna 2020. február 24. 10:00
8. Fekete Flóra 2020. február 24. 10:15
9. Gáspár Tivadar László 2020. február 24. 10:30
10. Haraszti Jázmin 2020. február 24. 10:45
11. Hegedűs Kamilla 2020. február 24. 11:15
12. Kepenyes Fanni 2020. február 24. 11:30
13. Kolozsvári Kevin 2020. február 24. 11:45
14. Komjáti Marcell Martin 2020. február 24. 12:00
15. Kovács Nóra 2020. február 24. 12:15
16. Márki Levente Zalán 2020. február 24. 12:30
17. Markót György 2020. február 24. 12:45
18. Mátyus Lili 2020. február 24. 13:00
19. Molnár Milán Antal 2020. február 24. 13:15
20. Munkácsi Koppány József 2020. február 24. 13:45
21. Murányi Alexa 2020. február 24. 14:15
22. Nagy Nándor 2020. február 24. 14:30
23. Oláh Pálma Katinka 2020. február 24. 14:45
24. Orisek Natália 2020. február 24. 15:00
25. Puskás Anna Csenge 2020. február 24. 15:15
26. Siklós Dorina 2020. február 24. 15:30
27. Stoica-Bodor Simon 2020. február 24. 13:30
28. Subicz Lara 2020. február 24. 15:45
29. Szabó Lili 2020. február 24. 16:00
A február 25-i beosztás:
Angol szóbeli vizsga napjaIdőpontja
1.Balla Dominik Benjámin2020. február 25.8:30
2.Berki Angéla2020. február 25.8:45
3.Czékus Bettina2020. február 25.9:00
4.Cseh Rebeka Zorka2020. február 25.9:15
5.Döbrei Gréta2020. február 25.9:30
6.Földi Ádám2020. február 25.13:15
7.Gyapjas Liliána2020. február 25.9:45
8.Gyenes László2020. február 25.10:00
9.Györke Orsolya2020. február 25.13:30
10.Héri Brigitta2020. február 25.11:45
11.Horváth Gabriella2020. február 25.13:45
12.Király Anna2020. február 25.10:15
13.Kiss Virág Kata2020. február 25.14:15
14.Kövessi Dorina2020. február 25.14:30
15.Nyolcas Áron2020. február 25.12:00
16.Pál Petra2020. február 25.10:30
17.Pető Fanni2020. február 25.12:15
18.Pogány Noémi2020. február 25.14:45
19.Sajó Jázmin2020. február 25.12:30
20.Szabó Katalin2020. február 25.10:45
21.Szabó Nikolett2020. február 25.15:00
22.Szabó Virág2020. február 25.15:15
23.Szabó Zalán2020. február 25.15:30
24.Takács Lili2020. február 25.12:45
25.Tóth Máté2020. február 25.11:15
26.Tureczki Luca2020. február 25.15:45
27.Úri-Szabó Kíra Gréta2020. február 25.16:00
28.Veréb Ádám2020. február 25.11:30
29.Zornánszki Hanna2020. február 25.13:00

A február 26-i meghallgatás táblázata

  A tanuló neveAngol szóbeli vizsga napjaIdőpontja
1.Auerbach Anita2020. február 26.8:30
2.Dergez Márton2020. február 26.8:45
3.Dögei Luca2020. február 26.9:00
4.Gulyás Janka2020. február 26.9:15
5.Herczeg Balázs2020. február 26.9:30
6.Kiss Viktória2020. február 26.9:45
7.Lőrincz Jázmin Laura2020. február 26.10:00
8.Nagy Robin2020. február 26.10:15
9.Szlávik Panna2020. február 26.10:30
10.Szőke Viktória Kinga2020. február 26.10:45
11.Vígh Sára Krisztina2020. február 26.11:15
12.Vizi Vivien Noémi2020. február 26.11:30

Központi írásbeli eredmények kódszámmal