Versenyeredmények (pályázatok)  2014/2015

 

Megyei Művészeti eredmények

 

SPORTEREDMÉNYEK
Diákolimpia        Szabadidősport        ADB és egyéb szabadidősport rendezvények

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
KÖMAL Matematika "K" verseny (2013/2014) 7. helyezés Kamuti Harmat 9/A Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
KÖMAL Matematika "C" verseny (2013/2014) 4. helyezés Denke Dorottya 12/C Baloghné Cseh Judit
"Édes anyanyelvünk" országos nyelvhasználati verseny Anyanyelvápolók Szövetségének Díja Dobó Dalma 12/A Pugnerné Kereki Ágnes
Szép Ernő regionális szavalóverseny 2. helyezés Soltész Daniella 10/D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Földrajz OKTV 33. helyezés Turcsányi Bence 11/B Berecz Krisztián
JNSZM Építész Egylet napóra pályázata 1. helyezett Tokai Vivien 12/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
JNSZM Építész Egylet napóra pályázata 2. helyezett Talált Nikol.etta 11/C Góczáné Zsemberi Hajnalka
JNSZM Építész Egylet napóra pályázata dicsérő oklevél Tornyai Veronika 11/D Góczáné Zsemberi Hajnalka
"Magyarország Nagy Háborúja" orsz. Hadtörténeti verseny 3. helyezés Koczka Tamás 9/A Túri Gáborné
"Magyarország Nagy Háborúja" orsz. Hadtörténeti verseny 3. helyezés Bajzáth Márton 9/A Túri Gáborné
Angol nyelv OKTV II. kategória 26. helyezés Magyar Karina 12/C Varga Ilona, Emily Kate Handler
Biológia OKTV II. kategória 28. helyezés Nócs István 12/C Kedves Mónika, Jeneiné Fekete Marianna
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Agócs Katinka 9/B Bíró Ágnes
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Bozsó Katica 9/C Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Farkas Lilla 9/B Bíró Ágnes
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Kamuti Harmat 9/A Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Kókai Gábor 9/C Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Nagy Lajos 9/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Paksi Barnabás 9/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Tószegi Fanni 9/C Baloghné Cseh Judit
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Báthori Bence 10/B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Bizony Dominik 10/B Kissné Rákóczi Zsuzsanna
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Tóth Bence 10/B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Tóth György Bence 10/B Szécsiné Festő-Hegedűs Margit
Arany Dániel országos matematikaverseny 2. fordulóba jutott Veres Anna 10/D Rozsnyainé Kántor Mária
Matematika OKTV II. kategória 2. fordulóba jutott Cseppentő Viktor 11/C Baloghné Cseh Judit
Francia nyelv I. kategória 32. helyezés Fazakas Dorottya 12/C Félegyházi-Török Ágnes
Dráma OKTV 2. fordulóba jutott Rojkó Enikő 12/A Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTV 2. fordulóba jutott Tárnai Eszter 11/C Kovácsné Boross Zsuzsanna
Dráma OKTV 2. fordulóba jutott Válik Zsanna Rebeka 11/B Kovácsné Boross Zsuzsanna
AJTP iskolák Aranytoll helyesírási versenye 8. helyezés Kamuti Harmat 9/A Méri Judit, Nagy István
Dürer országos fizika csapatverseny 8. helyezés Ladányi Zsuzsanna, Cseppentő Viktor
Józsa Dominik 11/C
Nagy Tibor
AJTP iskolák Mentovich Ferenc természettud. Versenye 6. helyezés Kánya Zoltán 9/A Kedves Mónika
AJTP iskolák Mentovich Ferenc természettud. Versenye legjobb laboratóriumi gyakorlat Kánya Zoltán 9/A Kedves Mónika
AJTP iskolák Mentovich Ferenc természettud. Versenye döntőbe jutott Kamuti Harmat 9/A Kedves Mónika
Implom József megyei helyesírási verseny 3. helyezés Gál Evelin 11/D Dr. Kissné Nagy Éva
EU-órák országos verseny 7. helyezés Fazekas Klaudia, Nagy Andrea 11/B
Bárány Petra, Lipták Edit 11/C
Koller Beáta
Savaria történelemverseny megyei 1. helyezés  Koczka Tamás Attila 9/A Koller Beáta
Savaria történelemverseny megyei 6. helyezés  Kovács Barbara 9/A Koller Beáta
Savaria történelemverseny megyei 3. helyezés  Fodor Kitti 10/A Barnáné Bende Andrea
Savaria történelemverseny megyei 7. helyezés  Tóth Bence 10/B Legeza Éva
Irinyi János kémiaverseny II. A kategória   Tóth György Bence 10/B Kedves Mónika
Irinyi János kémiaverseny II. A kategória megyei 7. helyezés Veres Anna 10/D Kedves Mónika
Irinyi János kémiaverseny I. a kategória megyei 4. helyezés Kánya Zoltán 9/A Igrínyi Krisztina
Kitaibel országos biológiaverseny megyei döntőbe jutott Kiss Evelin 9/AJTP Kedves Mónika
Kitaibel országos biológiaverseny megyei döntőbe jutott Mérész Anna 10/B Kedves Mónika
Kitaibel országos biológiaverseny megyei döntőbe jutott Détár Előd 10/D Jeneiné Fekete Marianna
Kitaibel országos biológiaverseny megyei döntőbe jutott Danyi Bernadett 10//B Kedves Mónika
Kovács János országos földrajzverseny döntőbe jutott Vígh László 13/A Berecz Krisztián
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 2. helyezés Agócs Katinka 9/B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 7. helyezés Nagy Lajos 9/C Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 1. helyezett Ladányi Zsuzsanna 11/C Nagy Tibor
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 6. helyezés Chen Qiao Chu 11/B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 8. helyezés Rozsnyai Mihály 11/B Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 9. helyezés Farkas István 11/B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 10. helyezés Nagypl Csilla 11/B Bíró Ágnes
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 13. helyezés Szatmári Kinga 11/B Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 15. helyezés Turcsányi Bence 11/B Baloghné Cseh Judit
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 14. helyezés Szabó Ádám 12/C Nagy Tibor
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 2. helyezés 9/csapat (Agócs K., Nagy L.,, Paksi B.) Matematika munkaközösség
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 3. helyezés 10/csapat (Bizony D., Burka B., Tóth V.) Matematika munkaközösség
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 1. helyezés 11/csapat (Chen, Ladányi Zs., Rozsnyai M.) Matematika munkaközösség
Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei eredm. 4. helyezés 12/csapat Matematika munkaközösség
Megyei franciaverseny 6. helyezés Pallai Zsolt 10/B Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 11. helyezés Szabó Kata Luca 10/D Félegyházi-Török Ágnes
Megyei franciaverseny 8. helyezés Balogh Balázs 10/C Félegyházi-Török Ágnes
Arany János országos irodalmi verseny  2. helyezés Kánya Zoltán 9/A Nagy István
Arany János országos irodalmi verseny  5. helyezés Kiss Renátó 10/A Nagy István
Arany János országos irodalmi verseny  6. helyezés Bognár Donát 9/AJTP Kovácsné Boross Zsuzsanna
Arany János iskolák országos nyelvi versenye, német 3. helyezés Lipcsei Anna 12/A Tóka Márta
Arany János iskolák országos nyelvi versenye, német 5. helyezés Ecsédi Hajnalka 12/A Tóka Márta
Arany János iskolák országos nyelvi versenye, angol 10. helyezés Lambert Lilla 10/A Mizere Zsuzsanna
Édes anyanyelvünk országos verseny megyei döntőbe jutott Obsuszt Emese 11/C Dr. Kissné Nagy Éva
Nagykunsági szavalóverseny 1. helyezés Soltész Daniella 10/D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Nagykunsági szavalóverseny 2. helyezés Tóth Márkó 9/A P.Nagy István
Nagykunsági szavalóverseny 4. helyezés Sipos Adrienn 9/D Jenei Gyula
AJTP iskolák országos matematikaversenye 3. helyezés Fejes Gergő Richárd 13/A Győry Zsuzsanna
Eötvös országos szónokverseny döntőbe jutott Obsuszt Emese 11/C Dr. Kissné Nagy Éva
Édes anyanyelvünk országos verseny megyei forduló 2. helyezés Obsuszt Emese 11/C Dr. Kissné Nagy Éva
Édes anyanyelvünk országos verseny megyei forduló 3. helyezés Jánosi Ingrid 10/B Kassainé Mrena Judit
Bugát Pál országos természetismereti verseny döntőbe jutott Csomor Janka, Cseppentő Viktor,
Sassy Réka
Kedves Mónika, Nagy Tibor
Tömörkény alkotói pályázat, mese 1. helyezés Rojkó Enikő 12/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, mese 2. helyezés Rojkó Enikő 12/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, mese 1. helyezés Kánya Zoltán 9/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, novella 1. helyezés Rojkó Enikő 12/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, novella 2. helyezés Rojkó Enikő 12/A Dr. Kissné Nagy Éva
Tömörkény alkotói pályázat, novella 2. helyezés Keserű Nikolett 12/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, novella 3. helyezés Keserű Nikolett 10/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, riport, interjú 3. helyezés Fodor Melinda 10/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezés Molnár Izabella Boglárka 9/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 1. helyezés Kamuti Harmat 9/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 2. helyezés Keserű Nikolett 10/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 2. helyezés Keserű Nikolett 10/A Nagy István
Tömörkény alkotói pályázat, vers 3. helyezés Dávid Lili 12/A Pugnerné Kereki Ágnes
Tömörkény alkotói pályázat, vers 3. helyezés Molnár Izabella Boglárka 9/A Nagy István
Latinovits Zoltán országos versmondó verseny 6. helyezés Szilák Dóra 9/A Méri Judit
Mozaik országos biológia tanulmányi verseny 2. helyezés Turcsányi Bence 11/B Berecz Krisztián

 

Régebbi eredmények

2005/2006

2006/2007

2007/2008

2008/2009

2009/2010

2010/2011

2011/2012

2012/2013

2013/2014

 

OKTV döntősök tanévenként

itt