Versenyeredmények (pályázatok)  2005/2006

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Bugát Pál országos természetismereti vetélkedő 1. helyezés Ónódi Gábor 11/B Balogh Béla
  Bana Péter 11/B  
  Nagy Zoltán 11/C  
JNKSZ Megyei Közoktatási Közalapítvány ösztöndíj 2005/2006 Halász Ferenc 12/D  
JNKSZ Megyei Közoktatási Közalapítvány ösztöndíj 2005/2006 Semsey Gabriella 11/D  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Semsey Gabriella 11/D  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Csete Dániel 12/C  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Pugner Szilvia 12/C  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Molnár Csilla 12/C  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Fodor Lili 10/B  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Baráth Szandra 11/C  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Bartha Katalin 12/D  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Cseh Krisztina 12/D  
Szolnok Megyei jogú város  ösztöndíj 2005/2006 Makai Iatván 11/C  
KÖMAL elméleti fizika  dicséret Bana Péter 11/B(2004/05) Nagy Tibor
KÖMAL elméleti fizika  5.helyezés Nagy Zoltán 11/C(2004/05) Nagy Tibor
Diákolimpiai bajnokok  köszöntése városi kitüntetés Szathmáry Gréta 9/B  
Diákolimpiai bajnokok  köszöntése városi kitüntetés Halla Szilárd 9/B  
Diákolimpiai bajnokok  köszöntése városi kitüntetés Rédei Dániel 12/B  
Matematika OKTV II. kategória 2.fordulóba jutott Győri Tibor 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Matematika OKTV II. kategória 2.fordulóba jutott Jenei Attila 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Matematika OKTV II. kategória 2.fordulóba jutott Kelemen Máté 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Matematika OKTV II. kategória 2.fordulóba jutott Kovács Adrián 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Biológia OKTV I.kategória 2.fordulóba jutott Csák Helga 11/B Dr.Nagy Béla
Biológia OKTV I.kategória 2.fordulóba jutott Sziráki Anna 11/A Dr.Nagy Béla
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Csete Dániel 12/C Dr.Nagy Béla
Biológia OKTV II.kategória döntő Nagy Zoltán 12/C Dr.Nagy Béla
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Ónódi Gábor 12/B Dr.Nagy Béla
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Szadai Zoltán 12/D Ratkai Lajosné dr.
Fizika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Hasznos László 11/C Balogh Béla
Fizika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Polgár Péter 11/B Balogh Béla
Fizika OKTV III.kategória döntő Bana Péter 12/B Balogh Béla,Nagy Tibor
Fizika OKTV III.kategória 2.fordulóba jutott Csete Dániel 12/C Balogh Béla,Nagy Tibor
Fizika OKTV III.kategória 2.fordulóba jutott Nagy Zoltán 12/C Balogh Béla,Nagy Tibor
Fizika OKTV III.kategória 2.fordulóba jutott Szabó András 12/C Balogh Béla,Nagy Tibor
Német OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Falusi Anett 11/D Boros Anita
Orosz OKTV 2.fordulóba jutott Bartha Katalin 12/D Mészáros Éva
Orosz OKTV 2.fordulóba jutott Mucsi András 12/D Mészáros Éva
Kémia OKTV I.kategória 2.fordulóba jutott Bana Péter 12/B Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Kémia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Varga János 12/D Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Implom József  országos helyesírási verseny 6.helyezés Tóth Katalin 13/A Kovácsné Boross Zsuzsa
Megyei matematika verseny 3.helyezés Balogh Zsolt 9/B  Mészáros Andrea
Megyei matematika verseny 8.helyezés Győry János 9/D Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 10.helyezés Englert Dávid 9/C Mark Edward Meeks
Megyei matematika verseny 1.helyezés Sztán Sebastian T. 10/B Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 11.helyezés Fajt Balázs 10/B Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 12.helyezés Lehoczky György 10/D Mészáros Andrea
Megyei matematika verseny 1.helyezés Németh Edina 11/B Kiss László
Megyei matematika verseny 2.helyezés Balkovics Zita 11/D Molnár László
Megyei matematika verseny 6.helyezés Kollár Anna 11/D Molnár László
Megyei matematika verseny 1.helyezés Kelemen Máté 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 2.helyezés Győri Tibor 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 4.helyezés Gulyás Krisztina 11/D Nagy Tibor
Megyei matematika verseny 2.helyezés Szilágyi Tamás 12/C Mark Edward Meeks
Megyei matematika verseny 7.helyezés Szikszai Éva 12/D Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 5.helyezés Szabó András 12/C Dalmadiné Nagy Ilona,Mark Edward Meks
Megyei matematika verseny 11.helyezés Mohácsi Roland Nagy Tibor
Országos online matematika verseny 11.évf. 5.helyezés Kiss Dávid 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
GLOBE nemzetközi meteorológiai pályázat 2.helyezés Kemenesi Éva 11/B Juhászné dr. Szlovák Marianna
Nemes Tihamér Orsz. Számítástechn.verseny regionális forduló Németh Zoltán 9/C Dobosné Kovács Teréz
Nemzetközi latin-amerikai  táncverseny, Szlov. 1.helyezés Katona Rita 10/B  
  Lehoczky György 10/D  
Kitaibel biológia verseny 10-11.helyezés Végső László 10/D Dr.Nagy Béla
Megyei magyar irodalom verseny döntő Németh Edina 11/B Kovácsné Boross Zsuzsa
Megyei magyar irodalom verseny döntő Rédei Dániel 12/B P. Nagy István
Curie környezetvédelmi verseny  területi döntő Juhász Ágnes 12/A Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
  Rózsa Anett 12/A  
  Sziráki Anna 12/A  
Curie környezetvédelmi verseny  országos döntő Bana Péter 12/B Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
  Ónódi Gábor 12/B  
  Nagy Zoltán 12/C  
Curie környezetvédelmi verseny  területi döntő Baráth Szandra 11/C Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
  Guba Timea 11/C  
  Wyszoczky Anna 11/C  
Curie környezetvédelmi verseny  területi döntő Buczkó Anikó 11/A Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
  Kenyeres Zsófia 11/A  
  Komáromi Erika 11/A  
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Dora Bernadett 9/B Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Kolláth Zsuzsanna 9/B Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Szabó Ágnes 11/D Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Maczkó Hajnalka 11/C Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Baráth Szandra 11/C Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Curie kémia emlékverseny 2.fordulóba jutott Rózsa Anett 12/A Balogh Béla
Irinyi János országos kémia verseny  megyei döntő Szecsei Endre 10/B Balogh Béla
Irinyi János országos kémia verseny  megyei döntő Székely Anna 10/C Dr.Bartáné Igrínyi Krisztina
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny döntő Péntek Ádám 9/D Juhászné dr. Szlovák Marianna
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny döntő Szabó Boglárka 10/A Juhászné dr. Szlovák Marianna
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny döntő Kovács Péter 10/D Juhászné dr. Szlovák Marianna
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny döntő Fodor Szabolcs 11/A Juhászné dr. Szlovák Marianna
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 4.helyezés Balogh Zsolt 9/B  Mészáros Andrea
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 6.helyezés Englert Dávid 9/C Mark Edward Meeks
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 9.helyezés Kiss Ágnes 9/C Mark Edward Meeks
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 4.helyezés Asztalos Barbara 10/D Mészáros Andrea
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 9.helyezés Sztán Sebastian T. 10/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 8.helyezés Szecsei Endre 10/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 4.helyezés Gedei Marianna 11/C Mark Edward Meeks,Molnár László
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 3.helyezés Gulyás Krisztina 11/D Nagy Tibor
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 2.helyezés Győri Tibor 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 6.helyezés Jenei Attila 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 1.helyezés Kelemen Máté 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 6.helyezés Csete Dániel 12/C  
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 3.helyezés Juhász Adrienn 12/C Dalmadiné Nagy Ilona,Mark Edward Meks
Gordiusz matematika verseny megyei összes. 7.helyezés Szabó András 12/C Dalmadiné Nagy Ilona,Mark Edward Meks
Megyei történelem verseny döntő Jauernik Miklós 11/B Szabó Anita
"Szép magyar beszéd" verseny megyei forduló 1.helyezés Szalai Sára 12/C Molnárné Büttner Mária
"Szép magyar beszéd" verseny megyei forduló 3.helyezés Bogár László 11/D Molnárné Büttner Mária
Budó Ágoston fizika verseny 4.helyezés Englert Dávid 9/C Nagy Tibor
Budó Ágoston fizika verseny dicséret Csikós Ádám 9/C Nagy Tibor
Budó Ágoston fizika verseny dicséret Balogh Zsolt 9/B  Molnár Béla
Budó Ágoston fizika verseny dicséret Győry János 9/D Molnár Béla
Budó Ágoston fizika verseny dicséret Szecsei Endre 10/B Balogh Béla
Budó Ágoston fizika verseny dicséret Hasznos László 11/C Balogh Béla
Budó Ágoston fizika verseny 2.helyezés Bana Péter 12/B Nagy Tibor
Budó Ágoston fizika verseny 5.helyezés Nagy Zoltán 12/C Nagy Tibor
Megyei rajzverseny csendélet kategória 1.helyezés Végh Ibolya 13/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny csendélet kategória 1.helyezés Honti Ildikó 12/C Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny portré kategória 2.helyezés Kuizs Lilla 12/B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny csendélet kategória 3.helyezés Vitéz Petra 13/B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Teátrum versmondó verseny 2. helyezés Bogár László 11.D Molnárné Büttner Mária
Országos Arany János Balladamondó verseny   Dömök Fanny 9.C Molnárné Büttner Mária
Ünnepi beszédíró pályázat 1.helyezés Szügyi András 10.B  
Ünnepi beszédíró pályázat 1.helyezés Gál Anikó 10.D  
Megyei zongoraverseny 2.helyezés Makai István  11.C  
AJTP országos irodalom verseny (Eger) 2.helyezés Dubovszky Ágnes 9.A Molnárné Büttner Mária
AJTP országos irodalom verseny (Eger) 4.helyezés Makai Nikolett 11.A Kovácsné Boros Zsuzsa
AJTP országos irodalom verseny (Eger) 5.helyezés Simon Rita 10.A Molnárné Büttner Mária
AJTP országos irodalom verseny (Eger) 6.helyezés Gál Kinga 9.A Molnárné Büttner Mária
Éneklő ifjúság hangverseny arany minősítés vegyes kamarakórus Szügyiné Böröcz Irén
Éneklő ifjúság hangverseny ezüst minősítés fiú kamarakórus Szügyiné Böröcz Irén
Éneklő ifjúság hangverseny arany minősítés vegyes kar Szügyiné Böröcz Irén
Megyei francia verseny 3.helyezés Pluhár Bianka 10/C Munkácsi Erika
Megyei francia verseny 2.helyezés Busi Barbara 10/C Munkácsi Erika
Megyei francia verseny 10.helyezés Paróczai Judit 10/C Munkácsi Erika
Megyei francia verseny 9.helyezés Markia Nóra 10/B Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei német verseny  3.helyezés Balla Andrea 10/C  
Megyei német verseny  döntő Szabó Franciska 10/C Boros Anita
Megyei német verseny  döntő Sztán Sebastian T. 10/B Boros Anita
Megyei német verseny  döntő Végső László 10/D Boros Anita
Megyei német verseny  döntő Koller Kinga 10/D Boros Anita
Megyei német verseny  döntő Asztalos Barbara 10/D Boros Anita
Országos Szilárd Leó fizikaverseny 7.helyezés Bana Péter 12/B Nagy Tibor
Országos Szilárd Leó fizikaverseny 8.helyezés Nagy Zoltán 12/C Nagy Tibor
Megyei angol verseny, két tanítási nyelvű kat. 2.helyezés Szabó Franciska 10/C Erdélyi Rozália
Megyei angol verseny, két tanítási nyelvű kat. 1.helyezés Nagy Dániel 10/C Erdélyi Rozália
Megyei angol verseny döntő Balla Andrea 10/C Kajdi Marianna
Megyei angol verseny döntő Létai Olga  Erdélyi Rozália
Arany Dániel országos matematika verseny döntő Englert Dávid 9/C Mark Meeks
Lóczy Lajos országos földrajz verseny döntő Péntek Ádám 9/D Juhászné dr. Szlovák Marianna
Holló András megyei fizika verseny 10.évfolyam 1.helyezés Szecsei Endre 10/B Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 10.évfolyam 2.helyezés Farkas Katalin 10/C Nagy Tibor
Holló András megyei fizika verseny 11.évfolyam 1.helyezés Hasznos László 11/C Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 11.évfolyam 3.helyezés Gedei Marianna 11/C Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 12.évfolyam 2-3.helyezés Csete Dániel 12/C Nagy Tibor,Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 12.évfolyam 4.helyezés Szabó András 12/C Nagy Tibor,Balogh Béla
AJTP matematika verseny 6.helyezés Balogh Réka 10/A Dobosné Kovács Teréz
AJTP matematika verseny 4.helyezés Szöllősi Adrienn 11/A Rozsnyainé Kántor Mária
AJTP matematika verseny 7.helyezés Szűcs Sándor 13/A Dalmadiné Nagy Ilona
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) arany minősítés Szabó Enikő 11/A Kovácsné Boross Zsuzsa
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) arany minősítés Dubovszky Ágnes 9/A Molnárné Büttner Mária
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) ezüst minősítés Rozmis Katalin 13/A Dr.Kissné Nagy Éva
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) ezüst minősítés Medgyes Marinetta 11/A Kovácsné Boross Zsuzsa
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) ezüst minősítés Létai Olga 11/A Kovácsné Boross Zsuzsa
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) ezüst minősítés Nagylaki Tamás 9/A Molnárné Büttner Mária
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) bronz minősítés Szabó Enikő 11/A Kovácsné Boross Zsuzsa
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) bronz minősítés Balogh Réka 10/A Pugnerné Kereki Ágnes
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) bronz minősítés Bulyáki Alexandra 9/A Molnárné Büttner Mária
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP iskolák) bronz minősítés Kiss Ildikó 9/A Molnárné Büttner Mária
Bugát Pál természetismereti országos verseny 2.helyezés Ónódi Gábor 11/B Fizika és természettudományos munkaközöss.
  Bana Péter 11/B Balogh Béla
  Nagy Zoltán 11/C  
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi verseny másodfokú dicséret Nagy Dóra 9/A Mucsi Józsefné
Amiens-i Nyári Egyetem 3 hetes ösztöndíj Halász Ferenc 12/D  
Amiens-i Nyári Egyetem 3 hetes ösztöndíj Tari Ágnes 12/C  
NATO verseny 1.helyezés Huszár Bertalan 12/D Legeza Éva
  Szigeti György 12/D Legeza Éva