Versenyeredmények (pályázatok)  2007/2008

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Németh Zoltán 11/C  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Kalmár Judit 11/C  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Kormos Róbert 11/C  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Végső László 12/D  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Szöllősi Péter 10/B  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Hajdú Dóra 10/C  
Városi középiskolai ösztöndíj pályázat nyertes pályázat Bányi Máté 10/C  
JNKSZ MegyeiKözoktatási Közalapítvány ösztöndíja nyertes pályázat Cseppentő Lajos  10/C  
Arany János országos versmondó verseny ezüst fokozat Ambrus János 9/A Molnárné Büttner Mária
Arany János országos versmondó verseny bronz fokozat Benke Ádám 9/A Molnárné Büttner Mária
Arany János országos versmondó verseny közönség különdíja Horváth Bernadett 10/A P.Nagy István
Arany János országos balladamondó verseny 4.helyezés Dömök Fanni   11/C Molnárné Büttner Mária
KÖMAL fizika elméleti verseny (2006/2007) dicséret Cseppentő Lajos  10/C Balogh Béla
KÖMAL fizika elméleti verseny (2006/2007) dicséret Englert Dávid 11/C Balogh Béla
KÖMAL K-jelű matematika verseny (2006/2007) dicséret Bódis Attila  10/B Nagy Tibor
I.Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonf. 2.helyezés Tóth Erika Viktória  11/B Berecz Krisztián
Matematika OKTV 2.fordulóba jutott Szecsei Endre 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
"Otthon Európában" pályázat  brüsszeli utazás Jurkovics Fanni 12/B  
Történelem OKTV 23.helyezés Takács Beáta  10/D Legeza Éva
Angol OKTV II. kategória 20.helyezés Nagy Dániel  12/C Erdélyi Rozália
Angol OKTV II. kategória 2.fordulóba jutott Szabó Franciska 12/C Erdélyi Rozália
Angol OKTV I. kategória 2.fordulóba jutott Forgács Ádám 12/B Kéri Judit
Angol OKTV I. kategória 2.fordulóba jutott Létai Olga 13/A Erdélyi Rozália
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2006/2007) ösztöndíj (4 félév) Bányi Máté 10/C Legeza Éva
Európai Ifjúsági Parlament nemzetközi találkozó pály. nyertes pályázat Despotov Katalin 10/C Legeza Éva
Fizika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Englert Dávid  11/C Nagy Tibor
Arany Dániel matematika verseny kezdők 1. kateg. 2.fordulóba jutott Benke Ádám 9/A Rozsnyainé Kántor Mária
Arany Dániel matematika verseny kezdők 1. kateg. 2.fordulóba jutott Horváth Dénes 9/A Rozsnyainé Kántor Mária
Arany Dániel matematika verseny kezdők 1. kateg. 2.fordulóba jutott Szeverinszki Ferenc 10/A Rozsnyainé Kántor Mária
Arany Dániel matematika verseny kezdők 1. kateg. 2.fordulóba jutott Gulyás Ivett 9/C Molnár László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 1. kateg. 2.fordulóba jutott Vígh László 9/C Molnár László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Csontos Nikolett 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Demján Virág 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Fejes Árpád 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Kardos Szabina 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Kovács Gréta 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Menyhárt Balázs 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Simay Balázs 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny kezdők 2. kateg. 2.fordulóba jutott Vitek Brigitta 9/B Kiss László
Arany Dániel matematika verseny haladók 1. kateg. 2.fordulóba jutott Bányi Máté 10/C Nagy Tibor
Arany Dániel matematika verseny haladók 1. kateg. 8.helyezés Cseppentő Lajos  10/C Nagy Tibor
Arany Dániel matematika verseny haladók 2. kateg. 2.fordulóba jutott Bakos Ádám 10/B Nagy Tibor
Arany Dániel matematika verseny haladók 2. kateg. 2.fordulóba jutott Bódis Attila  10/B Nagy Tibor
Német  OKTV I. kategória 28-31.helyezés Balla Andrea  12/C Boros Anita
Orosz OKTV  2.fordulóba jutott Balla Andrea  12/C Mészáros Éva
 Aranytoll országos helyesírási verseny, AJTP  6.helyezés Tóth Dániel 11/A Molnárné Büttner Mária
Informatika OKTV 1. kategória 2.fordulóba jutott Kiss Ágnes 11/C Dobosné Kovács Teréz
Rajz és vizuális kultúra OKTV  3.helyezés Kolláth Zsuzsanna  11/B  Góczáné Zsemberi Hajnalka
Eszterházy Károly Főis. angol szépkiejtési versenye 4.helyezés Létai Olga 13/A Erdélyi Rozália, Emily Kate Handler
Eszterházy Károly Főis. angol szépkiejtési versenye 5.helyezés Pázsit Angelika 12/D Kajdi Marianna, Emily Kate Handler
Eszterházy Károly Főis. angol szépkiejtési versenye 4.helyezés Bulyáki Alexandra 11/A Kéri Judit, Emily Kate Handler
Megyei magyar irodalom verseny 12. évfolyam 4.helyezés Danyi Szilvia 12/B Molnárné Büttner Mária
Megyei magyar irodalom verseny 11. évfolyam 7.helyezés Balogh Réka 12/A P.Nagy István
Kitaibel Pál biológia verseny 9. osztály megyei 7.helyezés Németh Dzsenifer 9/A Dr.Nagy Béla
Kitaibel Pál biológia verseny 10. osztály megyei 2.helyezés Máté Rózsa   10/B Dr.Nagy Béla
Kitaibel Pál biológia verseny 10. osztály megyei 4.helyezés Bódi Krisztina 10/A Dr.Nagy Béla
Implom József helyesírási verseny, gimn. kat. megyei 3.helyezés Pataki Timea 11/C Molnárné Büttner Mária
Implom József helyesírási verseny, gimn. kat. megyei 34.helyezés Horváth Bernadett 10/A P.Nagy István
Spiel und Gewinn orsz.német nyelvi levelező vers. dicséret Kormos Viktor 9/D Kanyó Erika
JNKSZ Megye "jó tanulója-jó sportolója" nyertes pályázat Bogár László 12/D (06/07)  
JNKSZ Megye "jó tanulója-jó sportolója" nyertes pályázat Szabó Nóra 10/D (06/07)  
JNKSZ Megye "jó tanulója-jó sportolója" nyertes pályázat B.Tóth Lili  11/B  
Matematika Olimpiai Válogatóverseny felkészítés meghívás Cseppentő Lajos  10/C Nagy Tibor
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2007/2008) ösztöndíj (4 félév) Pintér Dániel 10/B Legeza Éva
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2007/2008) ösztöndíj (4 félév) Csontos Dorottya 11/D Legeza Éva
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2007/2008) ösztöndíj (4 félév) Győri János 11/D Legeza Éva
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2007/2008) ösztöndíj (4 félév) Jenővári Dániel 11/D Legeza Éva
Mathias Corvinus Collégium pályázat (2007/2008) ösztöndíj (4 félév) Péter Dávid 11/D Legeza Éva
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny döntő Bódi Krisztina 10/A Berecz Krisztián
GORDIUSZ matematika verseny megyei 9.helyezés Csontos Nikolett 9/B Kiss László
GORDIUSZ matematika verseny megyei 12.helyezés Demján Virág 9/B Kiss László
GORDIUSZ matematika verseny megyei 5.helyezés Menyhárt Balázs 9/B Kiss László
GORDIUSZ matematika verseny megyei 4.helyezés Bana Tibor 10/B Nagy Tibor
GORDIUSZ matematika verseny megyei 6.helyezés Bányi Máté 10/C Nagy Tibor
GORDIUSZ matematika verseny megyei 1.helyezés Cseppentő Lajos  10/C Nagy Tibor
GORDIUSZ matematika verseny országos döntő 29.helyezés Cseppentő Lajos  10/C Nagy Tibor
GORDIUSZ matematika verseny megyei 5.helyezés Vinczi Konrád 11/D Dalmadiné Nagy Ilona
Curie környezetvédelmi emlékverseny területi 9.helyezés Bíró Szilvia 11/A Dr.Nagy Béla
  Kiss Ildikó 11/A  
  Nyitrai Bernadett 11/A  
Nemzeti Európa Parlament modellezése brüsszeli utazás Lakatos Máté 12/C Legeza Éva
Nemzeti Európa Parlament modellezése Mo. képviselete 08/09 Bányi Máté 10/C Legeza Éva
Nemzeti Európa Parlament modellezése Mo. képviselete 08/09 Viplak Armand 9/D Legeza Éva
Budó Ágoston fizika verseny 4.helyezés Cseppentő Lajos  10/C Balogh Béla
Budó Ágoston fizika verseny 4.helyezés Englert Dávid 11/C Nagy Tibor
Megyei rajzverseny, portré kategória 1.helyezés Kolláth Zsuzsanna  11/B  Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajzverseny, csendélet kategória 1.helyezés Vidra Réka 11/C Góczáné Zsemberi Hajnalka
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 3.helyezés Kardos Szabina 9/B Kiss László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 2.helyezés Menyhárt Balázs 9/B Kiss László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 20.helyezés Benke Ádám 9/A Rozsnyainé Kántor Mária
Pallagi Gyula megyei matematika verseny döntő Fejes Árpád 9/B Kiss László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 1.helyezés Cseppentő Lajos  10/C Nagy Tibor
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 4.helyezés Bányi Máté 10/C Nagy Tibor
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 4.helyezés Bódis Attila  10/B Nagy Tibor
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 5.helyezés Bana Tibor 10/B Nagy Tibor
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 2.helyezés Urbán Ida 10/C Nagy Tibor
Pallagi Gyula megyei matematika verseny döntő Győri János 11/D Dalmadiné Nagy Ilona
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 2.helyezés Kiss Ágnes 11/C Dalmadiné Nagy Ilona, Molnár László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 10.helyezés Balog Zsolt 11/B Rozsnyainé Kántor Mária
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 3.helyezés Englert Dávid  11/C Dalmadiné Nagy Ilona, Molnár László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 1.helyezés Szecsei Endre 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 11.helyezés Juhász Péter 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 10.helyezés Adamecz Bianka 12/C Dalmadiné Nagy Ilona, Molnár László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 1.helyezés Farkas Katalin 12/C Molnár László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny döntő Balla Andrea  12/C Molnár László
Pallagi Gyula megyei matematika verseny 2.helyezés Szabó Franciska 12/C Molnár László
Kazinczy (megyei) szépkiejtési verseny 5.helyezés Ambrus János 9/A Molnárné Büttner Mária
Kazinczy (megyei) szépkiejtési verseny 11.helyezés Sziráki Péter 9/A Molnárné Büttner Mária
Megyei történelem verseny 10. évfolyam döntő Takács Beáta  10/D Legeza Éva
Megyei történelem verseny 11. évfolyam döntő Mihály Viktor 11/B Szabó Anita
Megyei történelem verseny 12. évfolyam döntő Ágotai Tibor 12/D Kovácsné Boross Zsuzsa
Savaria országos történelem verseny döntő Takács Beáta  10/D Legeza Éva
Savaria országos történelem verseny megyei 4.helyezés Despotov Katalin  10/C Guth Ferencné
Savaria országos történelem verseny megyei 5.helyezés Kovács Nóra 10/D Legeza Éva
Megyei francia verseny döntő Cseppentő Lajos  10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia verseny döntő Frigyes Dalma 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia verseny döntő Koller Kinga 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
AJTP iskolák digitális nyelvi versenye, angol döntő Kiss Timea 10/A Tóthné Zoboki Gabriella
AJTP iskolák digitális nyelvi versenye, németl döntő Kocimska Anna 10/A Vízkeleti Gabriella 10/A
"A Magyar Köztársaság jó tanulója-jó sportolója" nyertes pályázat Kardos Szabina 9/B  
Megyei német verseny 1.helyezés Takács Beáta 10/D Boros Anita
Megyei német verseny 6.helyezés Kiss Ildikó 11/A Mucsi Józsefné
Megyei német verseny 9.helyezés Kovács Nóra 10/D Boros Anita
Megyei német verseny 4.helyezés Czapkó Dóra 10/D Boros Anita
Megyei német verseny 11.helyezés Holló Márta 10/D Boros Anita
Megyei német verseny 14.helyezés Poór Dorottya 10/D Boros Anita
Megyei német verseny 13.helyezés Szántó Teodóra 10/D Boros Anita
Megyei angol verseny általános tantervű oktatás döntő Korsós Ákos 10/B Kéri Judit
Megyei angol verseny általános tantervű oktatás döntő Mészáros Dorka Sára 10/B Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Balog Ágnes 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Sándor Petra 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Kovács Liliána 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Szabó Veronika Flóra 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Novák Dóra 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Varga Kata 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Deme Béla Dávid 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Hajdu Dora 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Paljak Péter 10/C Muhari Éva
Megyei angol verseny két tanítási nyelvű oktatás döntő Tóth-Zoboki György 10/C Muhari Éva
AJTP iskolák országos irodalmi versenye 2.helyezés Bódi Krisztina 10/A Kovácsné Boross Zsuzsa
AJTP iskolák országos irodalmi versenye 5.helyezés Lóczi Brigitta 9/A Kovácsné Boross Zsuzsa
AJTP iskolák országos irodalmi versenye 5.helyezés Dubovszky Ágnes 11/A Molnárné Büttner Mária
AJTP iskolák országos irodalmi versenye 6.helyezés Nagy Szilvia 11/A Molnárné Büttner Mária
Holló András megyei fizika verseny 1.helyezés Cseppentő Lajos 10/C Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 3.helyezés Englert Dávid  11/C Nagy Tibor
Holló András megyei fizika verseny 5.helyezés Szecsei Endre 12/B Molnár Béla
AJTP Tömörkény István irodalmi v., mese műfaj 1.helyezés Illés Ilona 10/A P.Nagy István
AJTP Tömörkény István irodalmi v., novella műfaj 1.helyezés Balogh Réka 12/A P.Nagy István
AJTP Tömörkény István irodalmi v., novella műfaj 2.helyezés Létai Olga 13/A Kovácsné Boross Zsuzsa
AJTP Digitális nyelvi verseny német nyelvből 3.helyezés Kocimska Anna 10/A Vízkeleti Gabriella 10/A
AJTP iskolák országos matematika versenye 4.helyezés Komáromi Erika 13/A Rozsnyainé Kántor Mária
AJTP iskolák országos matematika versenye 11-14.helyezés Szöllősi Adrienn 13/A Rozsnyainé Kántor Mária
Édes anyanyelvünk megyei verseny 5.helyezés Mésszáros Imre 11/D Ónódi Barbara
Édes anyanyelvünk megyei verseny 4.helyezés Bulyáki Alexandra 11/A Molnárné Büttner Mária
Természettudományi Diákszimpózium 1.helyezés Máté Rózsa  10/B Dr.Nagy Béla
VI.Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa 1.helyezés Pakai Éva  
AJTP VIII.Művészeti fesztivál csoportos ének kat. bronz minősítés 9/A osztály Szügyiné Böröcz Irén
AJTP VIII.Művészeti fesztivál hangszeres zene kat. bronz minősítés Balla Piroska 9/A Szügyiné Böröcz Irén
AJTP VIII.Művészeti fesztivál színjátszás kat. ezüst minősítés 9/A osztály Csengeri Gábor
AJTP VIII.Művészeti fesztivál reneszánsz mesem. ezüst minősítés Benke Ádám 9/A Molnárné Büttner Mária
AJTP VIII.Művészeti fesztivál versmondás kategória ezüst minősítés Benke Ádám 9/A Molnárné Büttner Mária
AJTP VIII.Művészeti fesztivál reneszánsz viseletek ezüst minősítés Marosfalvi Fanni 9/A Kovácsné Boross Zsuzsa
AJTP VIII.Művészeti fesztivál színjátszás kat. legjobb férfi főszerep. Ambrus János 9/A Csengeri Gábor
AJTP VIII.Művészeti fesztivál versmondás kategória arany minősítés Ambrus János 9/A Molnárné Büttner Mária
AJTP VIII.Művészeti fesztivál képzőművészet kat. arany minősítés Kovács Tünde 9/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
AJTP VIII.Művészeti fesztivál  fődíj 9/A osztály Művészeti munkaközösség
József Attila városi szavalóverseny 1.helyezés Deme Béla Dávid 10/C