Versenyeredmények (pályázatok)  2006/2007

A verseny megnevezése Helyezés A versenyző neve Felkészítő tanár
Bugát Pál természetismereti országos verseny 2.helyezés Ónódi Gábor 11/B Balogh Béla
  Bana Péter 11/B  
  Nagy Zoltán 11/C  
GLOBE országos pályázat 2.helyezés Juhász István 10/C Juhászné dr. Szlovák Marianna
GLOBE országos pályázat, biológia 1.helyezés Sticz Regina 10/C Juhászné dr. Szlovák Marianna
GLOBE országos pályázat, meteorológia 2.helyezés Kovács Adrián 12/B Juhászné dr. Szlovák Marianna
Ifjúsági magyar táncbajnokság (latin táncok) 1.helyezés Leoczky György 11/D  
  Katona Rita 11/B  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Kiss Ágnes 10/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Sticz Regina 10/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Kalmár Judit 10/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Gyetvai Ágnes 10/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Pataki Timea 10/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Kelemen Máté 12/B  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Tarján Csaba 12/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Révész Gábor 12/C  
Városi középiskolai tanulmányi ösztöndíj ösztöndíj Sári Orsolya 12/D  
KÖMAL K-jelű matematika gyakorlatok 05/06 dicséret Bedő Renáta 10/B Rozsnyainé Kántor Mária
KÖMAL K-jelű matematika gyakorlatok 05/06 dicséret Englert Dávid 10/C Molnár László
KÖMAL elméleti fizika verseny 05/06 dicséret Csikós Ádám 10/C Nagy Tibor
KÖMAL elméleti fizika verseny 05/06 dicséret Hasznos László 12/C Balogh Béla
KÖMAL elméleti fizika verseny 05/06 dicséret Nagy Zoltán 12/C (05/06) Nagy Tibor
Teátrum szavalóverseny 1.helyezés Bogár László 12/D Molnárné Büttner Mária
Teátrum szavalóverseny 4.helyezés Dömök Fanny 10/C Molnárné Büttner Mária
Teátrum szavalóverseny dicséret,különdíj Mári Anita 11/A Molnárné Büttner Mária
Diákolimpiai bajnokok köszöntése atlétika Ecsédi László 10/B  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése kajak-kenu Zelei Bogdán 10/B  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése kajak-kenu Révész Gábor 12/C  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése kajak-kenu Fajt György 12/B  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése kajak-kenu Fajt Balázs 11/B  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése minigolf Magyar Marianna 10/B  
Diákolimpiai bajnokok köszöntése fit-kid B. Tóth Lili 9/B  
Matematika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Gedei Marianna 12/C Kiss László,Kovács László
Matematika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Gulyás Krisztina 12/D Dalmadiné Nagy Ilona
Matematika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Jenei Attila 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Matematika OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Kelemen Máté 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Angol nyelvi civilizációs verseny (szimpózium) 3.helyezés Halla Szilárd 10/B Erdélyi Rozália
Angol nyelvi civilizációs verseny (szimpózium) 2.helyezés Mári Anita,Simon Rita 11/A Kajdi Marianna
Angol nyelvi civilizációs verseny (szimpózium) 3.helyezés Gazsi Anita 12/C Kiss Julianna
Angol nyelvi civilizációs verseny (szimpózium) 1.helyezés Létai Olga 12/A Erdélyi Rozália
Juhász-Nagy Pál Emlékérem ökológiai kitüntetés Juhászné dr. Szlovák Marianna
Angol OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Nagy Dániel 11/C Erdélyi Rozália
Magyar nyelv OKTV 2.fordulóba jutott Németh Edina 12/B Dr.Kissné Nagy Éva
Angol OKTV II.kategória 14.helyezés Tarján Csaba 12/C Varga Ilona
Savaria országos történelem verseny 11.helyezés Csikós Ádám 10/C Kiss Julianna
Savaria országos történelem verseny 12.helyezés Juhász István 10/C Kiss Julianna
Savaria országos történelem verseny 4.helyezés Takács Beáta 9/D Legeza Éva
Savaria országos történelem verseny 5.helyezés Győőry János 10/D Legeza Éva
Savaria országos történelem verseny 10.helyezés Kovács Bence 9/D Legeza Éva
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. 2.fordulóba jutott Arany János 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. döntőbe jutott Bányi Máté 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. döntőbe jutott Cseppentő Lajos 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. 2.fordulóba jutott Gál Kinga 9/E Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. 2.fordulóba jutott Muhari Benjámin 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. 2.fordulóba jutott Szabó Veronika 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.1. 2.fordulóba jutott Urbán Ida 9/C Kovács László
Arany Dániel országos matematika verseny k.2. 2.fordulóba jutott Bakos Ádám 9/B Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematika verseny k.2. döntőbe jutott Bódis Attila 9/B Nagy Tibor
Arany Dániel országos matematika verseny h.1. 2.fordulóba jutott Englert Dávid 10/C Molnár László
Arany Dániel országos matematika verseny h.1. 2.fordulóba jutott Kiss Ágnes 10/C Molnár László
Arany Dániel országos matematika verseny h.1. 2.fordulóba jutott Pollák Adrienn 10/C Mészáros Andrea
Arany Dániel országos matematika verseny h.2. 2.fordulóba jutott Győry János 10/D Kiss László
Fizika OKTV III.kategória 25.helyezés Hasznos László 12/C Balogh Béla
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Tarján Csaba 12/C Ratkai Lajosné dr.
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Wyszoczky Anna 12/C Ratkai Lajosné dr.
Biológia OKTV II.kategória 2.fordulóba jutott Maczkó Hajnalka 12/C Ratkai Lajosné dr.
Francia OKTV I.kategória 26.helyezés Kalmár Szilvia 12/C Pugnerné Kereki Ágnes
Német nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Balla Andrea 11/C Boros Anita
Aranytoll országos helyesírási verseny 6.helyezés Nagylaki Tamás 10/A P. Nagy István
Informatika OKTV I.kategória 2.fordulóba jutott Győri Tibor 12/B Kovács László
Nemes Tihamér Országos Alkalmazói Számt. V. 40.helyezés Kiss Ágnes 10/C Kiss László
Orosz nyelv OKTV  2.fordulóba jutott Balla Andrea 11/C Mésszáros Éva
Eötvös Loránd fizika verseny 3.díj Hasznos László 12/C Balogh Béla
KÖMAL fizika feladatmegoldás dicséret Enlert Dávid 10/C Nagy Tibor
Tarján Imre fizika verseny, csapat 3.helyezés   Fizika munkaközösség
Megyei magyar irodalom verseny 6.helyezés Jauernik Miklós 12/B Dr.Kissné Nagy Éva
Megyei magyar irodalom verseny 4.helyezés Danyi Szilvia 11/B Molnárné Büttner Mária
Megyei magyar irodalom verseny 8.helyezés Bujáki Judit 11/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei magyar irodalom verseny 6.helyezés Peszeki Boglárka 11/C Simon Erzsébet
Ifjúsági Latintánc Világbajnokság (Tampere) 14.helyezés Leoczky György 11/D  
  Katona Rita 11/B  
Strasburgi Nemzetközi Meghívásos Táncv. 8.helyezés Leoczky György 11/D  
  Katona Rita 11/B  
Kitaibel Pál biológiai és körny.védelmi verseny megyei 7.helyezés Bódi Krisztina 9/A Dr.Nagy Béla
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny 7.helyezés Mészáros Dorka 9/B Berecz Krisztián
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny 3.helyezés Péntek Ádám 10/D Juhászné dr. Szlovák Marianna
Bacsó Nándor megyei földrajz verseny 5.helyezés Csikós Ádám 10/C Juhászné dr. Szlovák Marianna
Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntő 6. hely Kiss Ildikó 10/A Dr.Nagy Béla
  Nyitrai Bernadett 10/A  
  Sándor Fruzsina 10/A  
Gordiusz matematika verseny megyei 6.helyezés Bana Tibor 9/B Nagy Tibor
Gordiusz matematika verseny megyei 3.helyezés Bányi Máté 9/C Kovács László
Gordiusz matematika verseny megyei 4.helyezés Cseppentő Lajos 9/C Kovács László
Gordiusz matematika verseny megyei 5.helyezés Balog Zsolt 10/B Rozsnyainé Kántor Mária
Gordiusz matematika verseny megyei 16.helyezés Englert Dávid 10/C Molnár László
Gordiusz matematika verseny megyei 9.helyezés Kiss Ágnes 10/C Molnár László
Gordiusz matematika verseny megyei 4.helyezés Forgách Ádám 11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei 5.helyezés Sztán Sebastian Tamás11/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei 3.helyezés Varga István 11/D Rozsnyainé Kántor Mária
Gordiusz matematika verseny megyei 6.helyezés Gulyás Krisztina 12/D Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei 1.helyezés Kelemen Máté 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Gordiusz matematika verseny megyei 5.helyezés Kovács Adrián 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Mikola Sándor országos fizika verseny országos döntő Cseppentő Lajos 9/C Balogh Béla
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Vízi Dávid Béla 9/B Nagy Tibor
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Bakos Ádám 9/B Nagy Tibor
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Englert Dávid 10/C Nagy Tibor
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Győry János 10/D Molnár Béla
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Csikós Ádám 10/C Nagy Tibor
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Balog Zsolt 10/B Molnár Béla
Mikola Sándor országos fizika verseny megyei döntő Dzsaber Sami 10/C Nagy Tibor
Megyei történelem verseny döntőbe jutott Csikós Ádám 10/C Kiss Julianna
Megyei történelem verseny döntőbe jutott Ágotai Tibor 11/D Kovácsné Boross Zsuzsanna
Megyei történelem verseny döntőbe jutott Jauernik Miklós 12/B Szabó Anita
Budó Ágoston fizika verseny 4.helyezés Cseppentő Lajos 9/C Balogh Béla
Budó Ágoston fizika verseny dícsérő oklevél Csikós Ádám 10/C Nagy Tibor
Budó Ágoston fizika verseny dícsérő oklevél Hasznos László 12/C Balogh Béla
Országos angol civiliz. verseny (kétny. Iskolák) 5.helyezés Gazsi Anita 12/C Angol nyelvi munkaközösség
  Gedei Marianna 12/C  
  Vidra Réka 10/C  
Szép magyar beszéd megyei verseny 2.helyezés Bogár László 12/D Molnárné Büttner Mária
Nemzeti Modell Európa Parlament, Miskolc Brüsszeli tanulm.i út Pintér Mihály 12/B Legeza Éva
Nemzeti Modell Európa Parlament, Miskolc Brüsszeli tanulm.i út Csabai Donát 12/B Legeza Éva
Nemzeti Modell Európa Parlament, Miskolc Magyar delegáció tag Lakatos Máté 11/C Legeza Éva
Nemzeti Modell Európa Parlament, Miskolc Magyar delegáció tag Csikós Ádám 10/C Legeza Éva
Megyei rajz verseny 1.helyezés Juhász Ágnes 12/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajz verseny 5.helyezés Vinkó Anna 12/D Góczáné Zsemberi Hajnalka
Megyei rajz verseny 4.helyezés Kolláth Zsuzsa 10/B Góczáné Zsemberi Hajnalka
Ábel Jenő országos latin verseny, minores kat. döntőbe jutott Despotov Katalin 9/C Mucsi Józsefné
Angolnyelvű diákszínjátszók országos versenye 12.helyezés Iskolai diákszínpad Kovácsné Boross Zsuzsanna
    Kovács Márton
Holló András megyei fizika verseny 1.helyezés Hasznos László 12/C Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 2.helyezés Tarján Csaba 12/C Balogh Béla
Holló András megyei fizika verseny 2.helyezés Szecsei Endre 11/B Molnár Béla
Holló András megyei fizika verseny 5.helyezés Sztán Sebastian Tamás11/B Molnár Béla
Holló András megyei fizika verseny 2.helyezés Englert Dávid 10/C Nagy Tibor
AJTP iskolák irodalmi versenye 2.helyezés Dubovszky Ágnes 10/A Molnárné Büttner Mária
AJTP iskolák irodalmi versenye 4.helyezés Simon Rita 11/A P. Nagy István
Kazinczy országos "Szép magyar Beszéd" v. Kazinczy Emlékérem Bogár László 12/D Molnárné Büttner Mária
Megyei matematika verseny 1.helyezés Farkas Katalin 11/C Molnár László
Megyei matematika verseny 1.helyezés Fajt György 12/B Dalmadiné Nagy Ilona
Megyei matematika verseny 3.helyezés Gedei Marianna 12/C Kiss László,Kovács László
Megyei matematika verseny 1.helyezés Csák Helga 12/B Dalmadiné Nagy Ilona,Kiss László
Megyei matematika verseny 3.helyezés Csuka Mónika 13/A Rozsnyainé Kántor Mária
Megyei matematika verseny 1.helyezés Cseppentő Lajos 9/C Kovács László
Megyei matematika verseny 1.helyezés Englert Dávid 10/C Molnár László
Megyei német nyelvi verseny döntőbe jutott Győry János 10/D Boros Anita
Megyei német nyelvi verseny 3.helyezés Szabó Nóra 10/D Vízkeleti Gabriella
Megyei német nyelvi verseny döntőbe jutott Rácz Réka 10/D Vízkeleti Gabriella
Megyei német nyelvi verseny 9.helyezés Tóth Dániel 10/A Mucsi Józsefné
Megyei német nyelvi verseny döntőbe jutott Balog Zsolt 10/B Tóka Márta
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Nguyen Hoa Viola 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Englert Dávid 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Kormos Róbert 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Paróczai Barnabás 10/C Pugnerné Kereki Ágnes
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Szatmári Attila 10/B Simon Erzsébet
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Zelei Bogdán 10/B Simon Erzsébet
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Törőcsik Dalma 10/B Simon Erzsébet
Megyei francia nyelvi verseny döntőbe jutott Bedő Renáta 10/B Simon Erzsébet
Író-deák országos verseny, novella 2.helyezés Dubovszky Ágnes 10/A Molnárné Büttner Mária, P. Nagy István
Író-deák országos verseny, vers legjobb 20 Bulyáki Alexandra 10/A Molnárné Büttner Mária, P. Nagy István
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Vidra Réka 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Englert Dávid 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Csikós Ádám 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott László Gábor 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Kocsi Mihály 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Nagy Evelin 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Zsiga Nóra 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Gyetvai Ágnes 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Baji Andrea 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Nguyen Hoa Viola 10/C Varga Ilona
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Fekete Sándor 10/B Erdélyi Rozália
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Deli Róbert 10/B Erdélyi Rozália
Megyei angol nyelvi verseny döntőbe jutott Simon Rita 11/A Tóthné Zoboki Gabriella
Amerikai nagykövetség "Föld Napja" poszter v. 3.helyezés Nagy Dóra 10/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
Verseghy Ferenc műelemző pályázat 6.helyezés Erdős Dávid 11/D P. Nagy István
Verseghy Ferenc műelemző pályázat 2.helyezés Papp Katalin 12/C Molnárné Büttner Mária
Verseghy Ferenc műelemző pályázat 4.helyezés Guba Tímea 12/C Molnárné Büttner Mária
Tömörkény István alkotói pályázat (AJTP) bronz minősítés Bulyáki Alexandra 10/A Molnárné Büttner Mária
AJTP iskolák matematika versenye 4.helyezés Juhász Ágnes 13/A Nagy Tibor
AJTP iskolák matematika versenye 2.helyezés Szöllősi Adrienn 12/A Rozsnyainé Kántor Mária
AJTP iskolák matematika versenye 4.helyezés Komáromi Erika 12/A Rozsnyainé Kántor Mária
Bugát Pál természetismereti országos verseny 57.helyezés Hasznos László 12/C Természettudomáyi mk.
  Kovács Adrián 12/B Fizika munkaközösség
GLOBE országos pályázat, művészet kategória 1.helyezés Gál Zsuzsanna 9/C Juhászné dr. Szlovák Marianna
GLOBE országos pályázat, meteorológia kategória 1.helyezés Kovács Adrián 12/B Juhászné dr. Szlovák Marianna
GLOBE országos pályázat, informatika kategória 2.helyezés Martosi József 12/B Juhászné dr. Szlovák Marianna
GLOBE országos pályázat, környezetvédelem kateg. különdíj Sticz Regina 10/C Juhászné dr. Szlovák Marianna
  Juhász István 10/C  
Amiens-i Nyári Egyetem ösztöndíj Maczkó Hajnalka 12/C Simon Erzsébet
Amiens-i Nyári Egyetem ösztöndíj Sári Orsolya 12/D Simon Erzsébet
AJTP Művészeti Fesztivál, film kategória arany minősítés 9/A osztály csapata Művészeti munkaközösség
AJTP Művészeti Fesztivál, színjátszás kategória legjobb jelmez 9/A osztály csapata Művészeti munkaközösség
AJTP Művészeti Fesztivál, színjátszás kategória ezüst minősítés 9/A osztály csapata Művészeti munkaközösség
AJTP Művészeti Fesztivál, képzőműv. kategória arany minősítés Molnár Klaudia 9/A Góczáné Zsemberi Hajnalka
AJTP Művészeti Fesztivál, irodalmi alk. kategória ezüst minősítés Kelemen Vivienne 9/A Művészeti munkaközösség
Éneklő ifjúság arany minősítés iskolai kórus Szügyiné Böröcz Irén